Ustronianka Ice Tea Lemon

Najlepiej smakuje schłodzona!

Witajcie :)

Lato, upalne dni. Często w takie dni pragniemy napić się czegoś dobrego, co zagasi nasze pragnienie. Dziś  Wam przedstawiam napój, który w naszym domu gości od dawna i chyba już tak pozostanie. Mało tego pokochał go nawet mój synek :) 


Ustronianka Ice Tea Lemon. Napój niegazowany herbaciany o smaku cytrynowym.
Skład:
woda, cukier, kwas cytrynowy, i cytrian trójsodowy -regulatory kwasowości, ekstrakt herbaty, (0,12%), sok cytrynowy z zagęszczonego soku, aromat , kwas askorbinowy- przeciwutleniacz.
Chronić przed działaniem promieni słonecznych i przemrożeniem. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
Ustronianka Ice Tea – DOSKONAŁY SMAK, BEZ KONSERWANTÓW
Ustronianka Ice Tea to doskonały napój, który nie zawiera konserwantów. MOJA OPINIA!!


Ice Tea znajduję się w plastikowej, poręcznej butelce. 450ml. Kolor napoju typowy dla napojów herbacianych. Smak delikatnie cytrynowy. Napój idealny na tą piękną i upalną pogodę! Najlepiej smakuje schłodzony- mocno schłodzony. Z całą rodzinką bardzo go lubimy. Synek również z chęcią go pije. Bardzo istotny fakt, który sprawił, że nie boję się podawać go mojemu szkrabowi (18mc). To to, że 
NIE ZAWIERA KONSERWANTÓW!!! 
 Aseptyczna technologia rozlewu produktów daje gwarancje najwyższej jakości i naturalności.


Nie wiem, jakie macie podejście do produktów, które nie zawierają zbędnej chemii. Dla mnie jest to bardzo istoty argument do zakupy danego produktu. Jest wiele innych podobnych napojów, które zawierają niepotrzebne świństwo. Po co mamy się dodatkowo truć, jeśli mamy w czym wybierać. Pamiętajmy wybierajmy to co dla nas najzdrowsze! A jeśli chodzi o dzieciaki to tym bardziej. Powyższa Ice Tea w moim domu zagościła na dłużej. Polecam! 

Zapraszam Was do polubienia FanPageInstytutZdrowiaUstronianka oraz odwiedzenia strony internetowej >>TUTAJ<<


Pozdrawiam.Ps. Moje Rozdanie Zaprasza!
Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram