Ja w TV Jakiś czas temu zostałam poproszona o udzielenie wywiadu na temat blogowania. W programie Agaty Sendeckiej Rodzina na Plus. Jeśli jeszcze nie widziałaś to zapraszam serdecznie pod linka niżej. Wywiad tutaj Komentarze
moja nieobecność nie była bez przyczyny... Witajcie!! Nie było mnie tydzień, a mam wrażenie, że to całe wieki. Ciężki to był dla mnie czas. Być przy nadziei słysz… Czytaj więcej
Wygraj Kuracje Przeciw wypadaniu włosów!! Witajcie!!! Ma dla Was niespodziankę. A Wy lubicie niespodzianki? Masz problem z gubieniem włosów? Mam coś na Twój prob… Czytaj więcej
niespodzianka od Otulonej Zapachem Witajcie! Dziś z podekscytowaniem czekałam na listonosza. Piątek 13 przyniósł mi szczęście ponieważ wygrałam w rozda… Czytaj więcej
Pink Sands czyli tak pachnie u mnie w domu :) Witajcie!! Pogoda za oknem pochmurna, deszczowa... brrry.... a w moim mieszkaniu za sprawą jednego wosku pięknie, "… Czytaj więcej
Komentarze
Prześlij komentarz
Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.
Moderowanie komentarzy włączone.