O mnie

Mam na imię Ewa i zwykle nie owijam w bawełnę mówię i piszę jak jest. Z zawodu jestem kosmetyczką i pedagogiem. Ta ostatnia profesja niestety tylko trochę przydaje się w wychowaniu moich synów. Adasia i Leosia ponieważ ukończyłam profil animacji dla dorosłych. Można mnie także nazwać maniaczką naturalnych kosmetyków i zdrowego trybu życia. Pasjonuję się również fotografią i modą czego wyraz daję na swoim blogu, który można zdefiniować jako lifestylowy.
Swoje doświadczenie i wiedzę wykorzystuję również tutaj pisząc posty, recenzje i relacje z "event-ów", na których bywam. Umieszczając recenzje produktów na mojej stronie, dbam o to, aby  oceniać je jak najszerzej. W taki sposób, który daje czytelnikowi gwarancję, że produkt  został przetestowany nie tylko pod kątem walorów użytkowych, ale także składu surowcowego czy wyglądu opakowania. Czytając mój blog można być pewnym, że redaguje go osoba, która ma wiedzę i doświadczenie potrzebne do rzetelnej recenzji dóbr użytkowych, a pasja do fotografii gwarantuje wierne odwzorowanie opisywanych przedmiotów na zdjęciach. Jeśli ktoś potrzebuje wsparcia potrzebnego do podjęcia decyzji o zakupie czy użyciu danego produktu, to na pewno znajdzie je na moim blogu. Dodatkowo czytelnik może liczyć na ciekawe pomysły kulinarne i posty edukacyjne, które pozwolą mu stać się bardziej świadomym konsumentem niż jest obecnie.

Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram