Bezpieczne życie bez roztoczy!

Witajcie!


W dzisiejszym poście pokaże Wam jak żyć bezpiecznie z dala od roztoczy oraz jak zadbać o bezpieczny sen Naszego dziecka! 

Powyższa fotografia przedstawia Przeznaczony jest do stosowania w warunkach domowych jako wewnętrzne powleczenia na poduszkę-klin - środowisko życia i rozwoju roztoczy kurzu domowego.
Poduszkę-Klin zamkniętą w pokrowcu SOVA najlepiej położyć bezpośrednio na materac, pod prześcieradło. Można też ją po prostu przykryć bawełnianą pieluszką.  
SOVA Pokrowiec na Poduszkę-Klin zapewnia trwałą ochronę przed alergenami wytwarzanymi przez roztocza kurzu domowego.

SOVA Pokrowiec na Poduszkę-Klin wykonany jest z materiału Evolon® (waga 130 g/m2, zawartość włókien srebra 5%) - bariery ochronnej dla roztoczy i ich odchodów (alergenów) o dodatkowych właściwościach antybakteryjnych. Specjalna technologia uszycia pokrowca zabezpiecza przenikanie alergenów również na szwach oraz w okolicach zamka błyskawicznego.
Evolon® cechuje wysoka przepuszczalność pary wodnej, odporność na wielokrotne pranie w wysokich temperaturach oraz lekkość i miękkość w dotyku. W procesie produkcji materiału zrezygnowano z wszelkiego rodzaju nakładanych warstw oraz laminowania.
Evolon® zapobiega także rozwojowi grzybów.
Skuteczność Evolon® dla alergików potwierdzają certyfikaty wydane przez ECARF (Fundacja Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami) oraz TÜV NORD, jak również wyniki badań przeprowadzonych przez niezależne instytucje: Hygiene-Institut des Ruhrgebiets, Gelsenkirchen (Niemcy), IBT Reference Laboratory (USA). Evolon® zatrzymuje ok. 97% cząstek o średnicy 1,0 mikrometra (odchody roztoczy są znacznie większe:10-40 mikrometrów). Przepuszczalność powietrza wynosi 20,0 l / (dm2 * min).
Właściwości antybakteryjne materiału zostały pozytywnie ocenione przez Hohenstein Research Institute, Bönnigheim (Niemcy).

MOJA OPINIA!!

Tej nietypowej podusi używamy już od kilku tygodni. Jak można zauważyć na zdjęciach jest lekko ścięta. Idealna dla  maluchów, które muszą jeszcze spać bez poduszki, ale niekoniecznie "na płaskim". Świetnie się sprawdza, gdy dziecko ma katar dzięki własnie temu, że główka dziecka leży delikatnie wyżej. Co najważniejsze synek śpi  z dala od roztoczy. Noce są spokojne, całe przespane. Bardzo zadowolona jestem z tego bezpiecznego produktu. Mam 100% pewność, że mój synek również-śpi bezpiecznie. 
Pokrowiec na poduszkę-klin jest dostępny dwóch wymiarach:
60 x 36 x 6 cm
70 x 36 x 6 cm

Koszt pokrowca na poduszkę Klin to 89 zł.


Cena obejmuje nie tylko pokrowiec SOVA,
ale również pasująca do niego Poduszkę-Klin!Do zakupienia >>TUTAJ<<

Po mimo dość wysokiej ceny Polecam! Bezpieczeństwo Naszych dzieci jest Bezcenne! Firma w swoim asortymencie posiada również inne produkty antyroztoczowe takie jak:

  • pokrowiec na materac,
  • pokrowiec na kołdrę,
  • poduszkę,
  • prześcieradło podróżne,
  • śpiworek podróżny. 
Gorąco zachęcam do zapoznania się ze stroną internetową SOVA oraz do polubienia BezpieczneŻycie,WolneOdRoztoczy
Jeśli macie w domu małego  alergika to polecam serdecznie!!


Pozdrawiam! 

Ps. Moje rozdanie ZAPRASZA!!


Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram