Zeegma Zonder Klaar - odkurzacz pionowy.

 
Odkurzacz. Niby nic a jednak bez tego rodzaju sprzętu ciężko utrzymać porządek. Zwłaszcza kiedy ma się trójkę dzieciaków na pokładzie.  Uważam, że jeden to za mało. Serio. Nie wyobrażam sobie już życia bez robota sprzątającego o którym pisałam tutaj.  To wg mnie "must have" każdego gospodarstwa. Wracając jednak do sprzętu z dzisiejszego wpisu. Jest to odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Klaar. 


Jest to  wielofunkcyjne urządzenie 3 w 1, które doskonale sprawdza się tak na prawdę w każdych warunkach. Bardzo dobry silnik o mocy 400 W, zaawansowany system cyklonowy i mocna bateria 29,6 V (60 minut pracy na jednym ładowaniu) skutecznie usuwa każde zanieczyszczenia. Jest to niesamowity pomocnik, kiedy to np dzieciaki nakruszą pod stołem, rozsypie się mąka w kuchni czy po prostu potrzebujesz porządnie odkurzyć kanapę czy krzesła. 


Zeegma Zonder Klaar to urządzenie, które dopasowuje się do każdej powierzchni. Posiada 3 tryby pracy. Główną funkcją jest odkurzacz pionowy z długą, metalową rurą, która zwiększa zasięg sprzątania. Możemy również zmienić ustawienie  sprzętu, które posłuży jako odkurzacz ręczny. Będzie lekki i poręczny. Doskonale wyczyści krzesła, kanapę i wyższe półki. Potrzebujesz odświeżyć tapicerkę w samochodzie? Nic trudnego. Po zamontowaniu końcówki szczelinowej urządzenie zamieni się w odkurzacz samochodowy, który skutecznie przywróci ład w bagażniku czy przestrzeni pod siedzeniami. 

System 5 stopniowej filtracji i zaawansowany filtr HEPA sprawia, że bezprzewodowy odkurzacz Zeegma Zonder Klaar usuwa około 99.97% zanieczyszczeń. 

  • Turboszczotka z dwiema, wymiennymi rolkami (do powierzchni twardych i miękkich), doskonale poradzi sobie z brudem na każdej powierzchni
  • Elektroszczotka to z kolei skuteczna końcówka do usuwania sierści zwierząt z dywanu, tapicerki samochodowej czy kanapy.   • Wyposażony został w duży zbiornik o pojemności 0,7 litra, który w bardzo prosty sposób można  opróżnić. 
  • Zastosowanie technologii cyklonowej to oszczędność na workach.
  • pojemnik i gniazdo z filtrem można myć pod bieżącą wodą
  • Stacja dokująca zapewnia bezproblemowe ładowanie, a dzięki uchwytowi na ścianę możesz mieć go zawsze pod ręką!

Jeśli zastanawiasz się czy kupić odkurzacz pionowy? To dobrym wyborem będzie ten o którym dziś mowa. Pomaga mi ogarnąć bałagan przy dzieciakach, odkurzy kanapę, szybko ogarnie w aucie. Znajdziesz go na stronie producenta. zeegma.com w bardzo promocyjnej CENIE!!! 
 

POLECAM! Komentarze

instagram