Jak umyć okna by nie zostawiać smug.

 Jak umyć okna by nie zostawiać smug? To odwieczne pytanie każdej Pani domu. Jak to zrobić sprawnie, szybko i rzeczywiście bez smug. Czy to jest w ogóle wykonalne? Zanim zajęłam się tym tematem bardziej profesjonalnie sama szukałam jakichś wskazówek, magicznych płynów czy też ściereczek, które miały ułatwiać robotę. Trochę upłynęło zanim zrozumiałam, że wcale nie potrzeba nam nie wiadomo jakich produktów by wygodny i szybki sposób ogarnąć naprawdę bardzo brudne okna.  Wcale nie musisz być profesjonalistą by w domowym zaciszu cieszyć się oknami bez smug. Już Ci zdradzę mój magiczny sekret.


  • Dobrej jakości myjka,
  • Ściągaczka, 
  • Płyn.

Ja mam swój sprzęt od  winshop.pl w ich sklepie znajdziesz odpowiednie akcesoria dzięki, którym uzyskasz najlepszy efekt podczas mycia okien. W swoim posiadaniu mam myjkę Moerman Premium, której wkład  wykonany  jest z najwyższej jakości mikrofibry, bardzo chłonny i łatwy w płukaniu. Stelaż do myjki wykonany jest z tworzywa sztucznego, ergonomiczny i antypoślizgowy chwyt. Możemy również zamocować go na teleskopowym kiju z blokadą co super ułatwia pracę podczas  gdy mamy do umycia bardzo wysokie okna. 
Na filmiku wyżej pokazuję, jak super radzi sobie myjka moerman-excelerator-ultimate jest to ściągaczka i myjka w jednym.  Powiem Ci szczerze, że nie wyobrażam sobie mycia okien tradycyjnie. Przede wszystkim z takim sprzętem czas pracy skraca się i to dość sporo. W bardzo prosty i szybki sposób jesteś w stanie umyć okna i cieszyć się czystymi szybami bez smug.  Nie wyobrażam sobie teraz pracy bez teleskopowego kija, myjki oraz ściągaczki, które zakupić można w sklepie winshop.plKomentarze

instagram