Nawilżacz ewaporacyjny Oskar Big oraz little biały- od Stadler Form

 Zacznijmy od tego, że nawilżenie powietrza w mieszkaniu czy domu to podstawa. W porze zimowej, kiedy zostaje włączone ogrzewanie bywa z tym bardzo różnie. Przeważnie nawilżenie jest na poziomie bardzo kiepskim. W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci nieco bliżej coś co ostatnio poprawiło znacznie nawilżenie w naszym domu. Jest to nawilżacz ale nie taki zwyczajny. Nie zobaczysz wydobywającej się pary.

Ewaporacyjny nawilżacz, to gigant o wydajności, którą może mu pozazdrość konkurencja. Niesamowicie oszczędny, poradzi sobie w każdej, nawet bardzo dużej przestrzeni, gwarantując idealnie nawilżone powietrze, z możliwością aplikacji własnych aromatów. U mnie stoi w salonie. Centrum naszego domu. Idealnie nawilża powietrze, które uwielbiają również moje rośliny. Jeśli, jesteś pasjonatem roślin i cenisz sobie zdrowe powietrze to ten gigant sprawdzi się u Ciebie idealnie. Co najbardziej mnie zaskoczyło, to fakt, że jest bardzo cichy, nie wydobywa się z niego para a co za tym idzie nie pozostawia mokrej powłoki na meblach czy podłodze. Pamiętajmy, że taka mokra powłoka może uszkodzić mebel, podłogę. Kupując ewaporacyjny nawilżacz możesz spać spokojnie. Ze swoim 6-litrowym zbiornikiem wody, Oskar Big jest jednym z najpotężniejszych urządzeń. Funkcja pamięci przypomina o potrzebie wymiany filtra, a dzięki trybowi nocnemu działa prawie niezauważalnie. Przy maksymalnym poborze mocy 32 W jest naprawdę bardzo oszczędny! Idealny do pomieszczeń do 100m2

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest "okienko" w który możemy wlać bezpośrednio do nawilżacza tyle wody ile jest potrzeba. Żeby nie być gołosłowną pokaże Ci teraz jaki miałam poziom nawilżenia w domu zanim Oskar zawitał u mnie na stałe. 


Tak , tak tak to wyglądało. Niestety. Ale dziś jest lepiej. Jak oskar pracuje regularnie to poziom nawilżenia wzrasta. 
I myślę, że tutaj nie potrzebny jest komentarz.
 Mniejszy brat Oskara Litte gości w naszej sypialni.  Wbrew swoim małemu rozmiarowi również skutecznie ulepsza jakość powietrza. Jest również oszczędny, cichy. Idealny do pomieszczeń do 30 m2. 


Oba sprzęty sprawdzą się idealnie. Znajdziesz je na stronie internetowej
Komentarze

instagram