Robot sprzątający Zeegma Zonder Robo- czy warto kupić robota sprzątającego

robot sprzątający zeegma zonder robo


Czy warto kupić odkurzacz automatyczny?


Jakiś czas temu mocno zastanawiałam się czy taki sprzęt jest w ogóle potrzebny? Czy rzeczywiście ułatwia życie. Mając trójkę małych dzieciaków odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna. Raczej nie wyobrażam sobie już domowego sprzątania bez takiego odkurzacza. Na rynku jest wiele modeli w przeróżnych cenach. W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam jeden który codziennie odkurza moje mieszanie wjedzie w każdy zakamarek i żaden kurz mu nie jest straszny. Poznajcie nieco bliżej AUTOMATYCZNY ODKURZACZ ZEEGMA ZONDER ROBO. Jest to w pełni automatyczny odkurzacz, który sprzątając regularnie pozostawia nieskazitelnie czystą podłogę. Idealnie sprawdzi się kiedy mamy w domy alergików. Zmiata najmniejszy pył oraz kurz. Pomyślisz, że przecież odkurzacz tradycyjny też sporo zbiera. Jasne zgodzę się z tym ale prawdą jest, że odkurzacz tego typu zbiera dużo, dużo więcej. Uwierz mi na słowo. Sama byłam w szoku kiedy otworzyłam pojemnik na "śmieci" 

idealny robot sprzatajacy zeegma


Jak możesz zauważyć na zdjęciu powyżej to jest to co za jednym cyklem pracy  zebrał odkurzacz.  Z efektu jego pracy jestem bardzo zadowolona. Bo wiem, że jak wychodzi z bazy to posprząta a ja w tym czasie mogę na spokojnie ogarniać resztę mieszkania, zrobić coś przy dzieciach. Czy na spokojnie wypić ciepłą kawkę.

warto kupić robot zeegma zonderOdkurzaczem możemy sterować przy pomocy bezprzewodowego pilota dołączonego do zestawu, komend głosowych oraz dedykowanej aplikacji na smartfony czy tablety. Dzięki temu Zonder Robo pozwala na zmianę trybu lub lokalizacji nie tylko będąc w mieszkaniu ale również w każdym innym miejscu z dostępem do internetu. Doceniam to jeszcze bardziej wracając np z dłuższej podróży. Wiadomo, że jak nie ma nas w domu to kurz nie próżnuje. Wracając do mieszkania z pozycji aplikacji włączam robota i jak wracam mam pewność, że moja podłoga jest dokładnie oczyszczona ze zgromadzonego kurzu. Możemy mu również ustawić odpowiedni harmonogram pracy- dzień, godzinę. 

robot z funkcja mopowania podłogi


Kolejnym dość ważnym atutem odkurzacza jest możliwość mycia podłogi i odkurzania jednocześnie. Kiedy nie masz zwyczajnie czasu na wyciąganie mopa ten robot zrobi to za Ciebie. Wiesz jaka to jest wygoda? Co prawda od czasu do czasu lubię wyjąć mopa i przetrzeć podłogę osobiście. Zapytasz pewnie dlaczego? Skoro zrobi to za mnie robot. Ok tak, zrobi. Coś Ci teraz powiem. Kiedy odkurzasz tradycyjnym odkurzaczem myślisz, że odkurzyłaś wszystko, myjesz podłogę i mogę się założyć, że za mopem ciągną się takie "farfocle" kurz czy sama nie wiem jak to określić. Ale mam nadzieję, że mnie rozumiesz. A kiedy odkurza automatyczny robot mycie po nim podłogi to czysta przyjemność bo nie ciągnie się nic... Nie ma żadnego kurzu. 


Zeegma Zonder Robo by swobodnie poruszać się po całym mieszaniu, pod meblami, został wyposażony w bogaty zestaw sensorów, żyroskop oraz 15 czujników antykolizyjnych, czujnik fizyczny oraz czujnik antyupadkowy, dzięki czemu robot nie spadnie ze schodów. Przystosowany jest do różnych powierzchni. Wjedzie na dywan, sprawnie porusza się na powierzchni z  płytkami czy podłogę z paneli. 


Reasumując robot marki Zeegma zalety:
  • Funkcja mopowania na mokro,
  • odnajdywanie drogi do bazy, 
  • 6 trybów pracy, 
  • dedykowane aplikacje na smartfony, 
  • praca robota nawet do 2 godzin, 
  • zaawansowane filtry HEPA dzięki czemu polubią go alergicy!
  • automatycznie sprząta róże powierzchnie, 

Robot w bardzo atrakcyjnej cenie bezpośrednio u producenta. 

Komentarze

instagram