Pędzle do makijażu SAY Makeup.pędzle do makijaży SAY Makeup


To jaki makijaż mam danego dnia zależy od mojego nastawienia. Czasami lubię delikatnie podreślić tylko oko i tusz do rzęs jest do tego wystarczający. Sa jednak takie dni kiedy lubię zaszaleć, poeksperymentować i mój delikatny makijaż staje się bardziej wyrazisty. Dobrze wykonany makijaż to przede wszystkim dobre kosmetyki, umiejętności, sprawne dłonie ale najważniejsze wg mnie to pędzle. W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci nową markę, która dopiero pojawiła się na polskim rynku a już zdążyła mnie zaskoczyć. Bo dziś już wiem, że odpowiednie pędzle to podstawa świetnego makijażu. 


Nowa marka SAY Makeup wychodzi na przeciw każdej z nas. Kobiecie takiej jak ty czy ja. Bo przecież wszystkie chcemy wyglądać pięknie bez względu na to czym się zajmujemy, kim jesteśmy. Nie musimy być zawodowymi wizażystkami by móc wyczarować sobie piękny look. Chcemy czuć się dobrze we własnej skórze. Taka jest właśnie idea marki  #CreativeWorks
Co wyróżnia pędzle marki SAY Makeup?

Tak jak już wspomniałam, marka całkiem niedawno pojawiła się na polskim rynku. Pędzle wykonane są ręcznie z niesamowitą precyzją, dbałością o każdy szczegół, detal oraz jakość włosa. Dodatkowym atutem jest również piękny design, który przykuje naszą uwagę. Piękna, elegancka  kolorystyka. Już przy pierwszym "spotkaniu" z pędzlami zobaczymy, że jakość jest stawiana na pierwszym miejscu. Pędzle są niezwykle starannie wykonane.

jak dobrać odpowiedni pędzel do makijażu


SAY Makeup to 12 różnych pędzli, pędzli które skradną serca wielu kobietom. Uwierz mi na słowo. W swoim posiadaniu mam dwa. Pierwszy to ANGLED CHEEK BRUSH. Dzięki, któremu konturowanie policzków nie będzie już takie straszne. Bo prawdą jest, że dobry pędzel to podstawa. I nie ma się co czarować. Nieodpowiednim pędzlem możemy zrobić sobie tylko kuku. Ale spokojnie wybierając pędzle SAY Makeup możesz spać spokojnie. Nawet zwyczajny laik wykona piękny kontur twarzy. Sama kiedyś miałam z tym problem, bo albo to nie wyglądało, albo robiły się jakieś beznadziejne plamy, czy też niedociągnięcia. Teraz już wiem, że żeby wykonać świetny makijaż musimy mieć do tego odpowiedniej jakość akcesoria. W tym przypadku są to pędzle. 

konturowanie policzków jest proste
Kolejnym moim must have, który już na stałe będzie w mojej kosmetyczce to pędzel POWDER BRUSH- pędzlem o kulistym kształcie nałożysz na twarz puder jak profesjonalistka. Podłużne pociągnięcia i okrężne ruchy zapewnią idealny efekt. Bez obaw, że będziesz miała jakieś niedociągnięcia, placki, plamy itp. Pędzel sprosta Twoim oczekiwaniom. Jestem tego pewna. 

idealny pędzel do pudru SAY Makeup

na co zwrócić uwagę przy pędzlachPodsumowując oba pędzle polecam z czystym sumieniem. Niech nie odstraszy Cię ich cena, fakt jest dość wysoka jak za pojedynczy pędzel ale z drugiej strony czy nie masz w domu kilkanaście różnych innych pędzli, które tak na prawdę nadają się do niczego? Ich ceny też pewnie były różne i jak by je sumować to uzbierała by się ładna suma? Prawda? To lepiej zainwestować raz ale w dobre pędzle, których nie powstydził by się profesjonalista. Nie wiem jak Ty ale ja zawsze stawiam na jakość. A z jakości tych pędzli będziesz zadowolona. Może już znasz te pędzle? Jak Ci się nimi wykonuje makijaż? Jeśli jednak jeszcze ich nie znasz to musisz poznać.


Komentarze

instagram