Lista zakupów do szkolnej wyprawki. Zainstaluj aplikacje Blix będzie łatwiej i przejrzyściej.
Wakacje dobiegają końca. Szkoła zbliża się wielkimi krokami. Mój starszak już odlicza dni i doczekać się nie może. Co prawda jest to jego kolejny rok w szkolnych murach ale teraz pierwsza klasa, a to już nie są przelewki. On się cieszy a ja, matka stresuję się by wszystko było dobrze. Sen z powiek spędzał mi temat wyprawki.  Plecak, tornister, kredki, zeszyty, ołówki, teczki, wycinanki i sama nie wiem co tam jeszcze. Podejrzewam, że jak otrzymam listę od Pani ze szkoły to jeszcze kilka rzeczy będzie nam brakowało. Jednak już większa część czeka na pierwszy szkolny dzwonek. Lubię mieć wszystko dużo wcześniej by nie robić zakupów na ostatnią chwilę. Jakiś czas temu trafiłam na bardzo ciekawą aplikację, która bardzo ułatwia mi robienie listy zakupowej. Nie tylko tej do szkolnej wyprawki. Jesteś ciekaw co to za aplikacja, która łączy wszystkie wszystkie promocje i gazetki  różnych sklepów?
To nic innego jak BLIX.  Ta aplikacja jest ze mną już od dłuższego czasu. Mogę sobie dzięki niej posegregować sklepy od tych do których uczęszczam najczęściej. Bardzo prosta i łatwa w obsłudze a serio ułatwia organizację dzięki czemu oszczędzam swój czas.

darmowa aplikacja blix łącząca wszystkie gazetki promocyjne
Szukasz inspiracji do szkolnej wyprawki? Tam wszystko się znajdzie. Sami zobaczcie. 


BLIX to darmowa aplikacja na telefon, dzięki niej będziesz na bieżąco z każdą promocją. Zapewni Ci  ona szeroki dostęp do gazetek najważniejszych sklepów. Już nie musisz zbierać makulatury co jest ogromną zaletą tej aplikacji.

Blix jest dostępny  na 


A ty znasz i korzystasz z aplikacji?

Komentarze

instagram