Generator Pary Perfect Care Elite Plus z tym sprzętem pokochasz prasowanie.


GC9600 Perfect care philips opinie


Muszę Ci się do czegoś przyznać. Nienawidziłam prasowania. Uprane i suche pranie składałam i po prostu wkładałam do szafki. Zupełnie inaczej niż moja mama. Ona wszystko łącznie z majtkami (dla nas jak byliśmy dzieciakami) prasowała. Wszystkie ciuchy zawieszone na wieszakach, poukładane i pięknie wyprasowane. To nie jest tak, że ja nie prasowałam w cale. Po prostu kiedy coś potrzebowałam to na szybko wyprasowałam i gotowe. Uważałam, że to strata czasu i po co się tyle "urabiać" jak można to zrobić później. Kiedy marka Philips zaproponowała mi udział w kampanii w ramach której moje myślenie na temat prasowania się zmieni- tego jeszcze wtedy nie wiedziałam. Zgodziłam się a co tam. Przecież to zwykłe małe żelazko ze stacją parującą. Od co. Jak się myliłam to przekonałam się o tym jak tylko pierwszy raz je użyłam. Jak myślisz czy teraz nadal składam ubrania nie wyprasowane do szafy? 


generatos pary najlepszy od philips


Dlaczego generator pary Perfect Care Elite jest tak wyjątkowy?

Dzięki technologi OptimalTemp umożliwia prasowanie wszelkich tkanin nadających się do prasowania w dowolnej kolejności i bez koniezności regulowania temperatury żelazka. Możliwe jest nawet prasowanie tkanin takich jak:

  • lnianych, 
  • bawełnianych, 
  • poliestrowych, 
  • wełnianych, 
  • wiskozowych, 
  • i wykonanych ze sztucznego jedwabiu.


Podczas prasowania spokojnie możemy odłożyć żelazko na podstawie lub w pozycji poziomej na desce do prasowania i mieć pewność, że nie uszkodzi ono pokrowca deski właśnie dzięki tej technologi OplimalTemp. 


Czujnik DynamiQ i tryb inteligentnej automatycznej regulacji pary.

Inteligentny czujnik we wnętrzu żelazka dokładnie wie, kiedy i w jaki sposób żelazko się porusza. Po  uruchumieniu inteligentnej automatycznej regulacji czujnik pary rozpocznie rozpoznawanie ruchów żelazka i umożliwi automatyczne uwalnianie się pary, bez konieczności wciskania przycisku włączającego wyrzut pary. 


Funkcja silnego uderzenia pary.

pomaga usunąć bardzo trudne zagniecenia. 

Prasowanie w pozycji pionowej.

dzięki temu moje firany nie będą miały już zagnieceń. 


najlepsze żelazko do prasowania od Philipsa
Kolejnym bardzo ważnym jak dla mnie aspektem jest łatwe usuwanie kamienia. Po około miesiącu używania lub po 10 sesjach prasowania zapali się kontrolka EASY DE-CALC a urządzenie zacznie emitować sygnał dzwiękowy. Musimy pamietać by regularnie używać tej funkcji. 

prasowanie ubrań czym warto

Philips Perfect Care Elite Plus


Wiecie co? Tak sobie dziś myślę, że jak ja mogłam żyć bez tego żelazka. Dziś sterta prania jaka jest przy dwójce dzieci mnie nie przeraża. Czas prasowania to jakieś kilkanaście minut. Robi się to tak łatwo i szybko, że można się zakochać. Mało tego nawet mój mąż zabiera mi to żelazko bo on też chce. Był bardzo zaskoczony jak można dokładnie wyprasować swoje koszule, podkoszulki czy nawet spodnie od garnituru. Teraz w moich szafach wszystkie ciuchy są poprasowane i w końcu mam porządek taki jak być powinien. 

generator pary jak szybko wyprasować ubrania

generator pray od philipsa opinie


Pokaże Wam coś jeszcze. Koniecznie obejrzyj filmik jak w prosty i łatwy sposób prasuje się tym żelazkiem.


Komentarze

instagram