Czyść zęby czarnym a będą białe. Black is White- Curaprox

Na rynku mamy wiele past oraz szczoteczek do zębów. Jeśli chodzi o szczoteczki to od zwykłych manualnych po przez elektryczne aż do sonicznych. O tej ostatniej też trochę Wam opowiem przy kolejnej okazji. Past jest równie sporo. Od koloru do wybory. Dziś opowiem Ci o czarnej paście wybielającej oraz szczoteczce marki Curaprox.Co wyróżnia czarną pastę do zębów od innych na rynku?!


Curaprox posiada w swojej ofercie doskonałe produkty ułatwiające codzienną higienę jamy ustnej, które są w stanie sprostować wysokim wymaganiom. To Twój nowy styl życia. Black is White najlepszym przykładem:
atraumatyczności,
skuteczności,
akceptowalności.

Główny składnik to aktywny węgiel, który odpowiedzialny jest za delikatność pasty wybielającej. Jest on czarny, usuwa przebarwienia bez uszkodzenia szkliwa, jak również bez chemicznych środków wybielających. Aktywny węgiel pochłania cząsteczki, które powodują przebarwienia i delikatnie jest eliminuje.
Pasty Black is White zawierają w swoim składzie  enzymy naturalnie występujące w ślinie. Enzymy te wzmacniają antybakteryjne i przeciw wirusowe działanie śliny. Dodatkowo, chronią zęby przed próchnicą. Pomagają również zwalczyć suchość w jamie ustnej.
Fluorek sodu (1450 ppm)działa szybko i neutralizuje poziom kwasu.
Hydroksyapatyt (15000ppm) ma działanie ochronne: ze względu na bliskie podobieństwo w swej strukturze do szkliwa zęba, służy jako ochronna powłoka zęba, która ma leczniczy wpływ na uszkodzenia szkliwa. Zapobiega powstawaniu próchnicy.
System enzymów które wzmacniają antybakteryjne i przeciwwirusowe działanie śliny.

Nie zawiera SLS.


Szczoteczka Curaprox jest stworzona z bardzo delikatnego tworzywa. Jak na manualną to pierwszy raz spotykam się z tak miękkim włosiem. Bardzo miło mnie zaskoczyła. I coś mi się wydaję, że z chęcią będę do niej wracała. W połączeniu z pastą tworzą świetny duet, który delikatnie wybiela zęby nie podrażniając ich przy tym. Pastę i szczoteczkę używam od ok 2 tyg szkliwo moich zębów z pewnością jest jaśniejsze niż przed jej używaniem. Wiadomo, 2 tyg to trochę za mało by efekt wybielenia był mega spektakularny ale pasty wystarczy na jeszcze trochę i wybielanie będzie się pogłębiać. Na chwilę obecną z efektu jaki się pojawił na moich ząbkach jestem zadowolona a to chyba najważniejsze.
Pasty są dostępne w dwóch wariantach.
Black is White: Odświeżający limonkowy smak
White is Black: Bardzo delikatny smak
Pozostałe składniki są takie same. Kolory past również.


Koszt zestawu(szczoteczka i pasta) to ok 100 zł. Niebawem rusza strona internetowa na którą zapraszam! shop.curaprox

Komentarze

instagram