Lampa Ledowa kontra Lampa UVNajpierw były żele czy akryle? Nie ważne w każdym razie dziś królują hybrydy! Śmiem twierdzić, że jest ich oblężenie. I  nic  w tym dziwnego bo możemy cieszyć się doskonałym manicurem przed ok 3 tygodnie. Mało tego. Sama możesz wykonać taki manicure w domowym zaciszu. W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci dwie lampy a raczej różnice między nimi. Faktem jest, że różnice możemy dostrzec już gołym okiem. Prawda?Tradycyjna Lampa UV, która jest ze mną już od dobrych kilku lat. Po różnego rodzaju przejściach.  Za czasów kiedy to ja pracując w zawodzie kosmetyczki pakowałam walizkę z całym sprzętem by móc swoim klientkom wykonać manicure metodą żelową. I o ile, żele, pędzelki, ozdoby zajmowały mało miejsca tak lampa dużo. Wówczas nawet nie pomyślałam, że na rynku może pojawić się lampa wielkości naszej dłoni(dosłownie!) Czas pracy przy takiej lampie UV to ok 2 minuty. Czy to dużo czy mało? Na tamte czasy wydawać się mogło, że mało. Przecież cóż to jest 2 minuty.  I tak moja biedna stara lampa UV byłą ze mną do teraz! Dziś już została odstawiona do lamusa.

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Ci lampę Ledową od Semilac, która idealnie sprawdzi się do wykonania manicure w domowym zaciszu!
Lampa LED 6W przeznaczona jest do utwardzania lakierów hybrydowych oraz żeli Led. Lampa Led ma zaprogramowane czasu utwardzania, aby zapewnić dokładne i całkowite utwardzenie każdej warstwy lakieru hybrydowego lub żeli Led.


Aby włączyć lampę, podłącz kabel zasilania z tyłu lampy do źródła zasilania, a następnie naciśnij przycisk znajdujący się na wierzchu lampy. Lampa ma dwa czasy utwardzania 45s i 60s. Aby ustawić TIMER na 45s, naciśnij przycisk raz.
Aby ustawić Timer na 60s, przycisk dwa razy w krótkim odstępie czasu.
Umieść dłoń wewnątrz lampy Led i naciśnij przycisk, aby włączyć lampę i rozpocząć utwardzenie produktu. Szacunkowa żywotność lampy LED 6W wynosi 5000 tysięcy godzin użytku osobistego. Kolory bardziej na pigmentowane wymagają dłuższego czasu utwardzania.

Cechy Lampy Ledowej:


  • krótki czas utwardzania 45s, 60s 
  • nie trzeba wymieniać żarówek Led, 
  • ergonomiczna konstrukcja, zapewnia komfort, a niewielki rozmiar pozwala zaoszczędzić sporo miejsca!
  • trz 2-watowe diody led,
  • duża wydajność pracy- 5000 tys. godzin. 
Podsumowując w tym starciu zdecydowanie wygrywa Lampa Ledowa 6W. Skraca czas pracy dosłownie o połowę i serio jeśli masz wprawę w nakładaniu lakierów hybrydowych w pół godziny się wyrobisz. Lekka, komfortowa i zmieści się do każdej damskiej torebki, bagażu. Będziesz mogła zabrać ją ze sobą na dłuższe wakacje. Cena? W cale nie taka wygórowana bo za 150zł to WARTO! Dużym lampą UV mówimy nie! Odkładamy do lamusa a zakupujemy małe-wygodne-kompaktowe! Myślę, że przekonałam Cię do mniejszej ledowej lampy?? Ja swojej już nie oddam i nie zamienię na tradycyjną!Pozdrawiam!
Komentarze

instagram