Foreo ISSA- soniczna szczoteczka do mycia zębów.


Witaj! W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci coś co od października tego roku weszło na polski rynek i jest dostępne w perfumerii Douglas. Miałam to szczęście, że jeszcze przed premierą mogłam, testować, macać oraz używać do woli nową elektryczną soniczną szczoteczkę Foreo ISSA. A od roku czasu jest ze mną i już na zawsze pozostanie rewolucyjna szczoteczka do mycia twarzy. Foreo Luna mini. DANE TECHNICZNE
·  Bez stacji dokującej!
·  Ładujemy tylko raz na 6 miesięcy (przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem przez 2 minuty) przy ISSA, przy ISSA mini co 3 miesiące.
·  Automatyczna funkcja zabiezpieczajaca rozładowanie: Po 3 minutach sie sama wyłącza
·  Wintegrowany timer, który daje co 30 sekund znać, ze trzeba przejść do następnego kwadrantu jamy ustnej. Także czyścimy wszystko równomiernie przez 2 minuty.
·  Przy ISSA mamy 8 regulowanych intensywności & funkcję Memory na ustawienie intensywności pulsacji.
·  Z kolei ISSA mini posiada funkcję kontrolną czuwajacą nad regularnym szczotkowniem twojego dziecka. 
CEL: PIELEGNACJA JAMY USTNEJ
·  Pielęgnacja jamy ustnej 360° - nie tylko zęby, ale:
·  masujemy dziąsła
·  pobudzając cyrkulację krwi
·   i dodatkowo czyścimy główką boczne ścianki i język. Także szczoteczka potrafi wiecej niz powinna =). 
·  Oprócz tego jest idealnym produktem dla pacjentów mających obecnie problemy z dziąsłami, bądź implanty!


Co znajdziesz w zestawie? Kabel USB, którym ładujemy naszą szczoteczkę. Tak jak wspomniałam wyżej, szczoteczka wymaga ładowania co pół roku! Gdzie przy tradycyjnych elektrycznych szczotkach bywa z tym ładowaniem różnie a z pewnością ładujemy częściej. 


Dzięki temu Issa nie potrzebuje stacji dokującej. W całości wykonana jest z sylikonu co daję nam kolejny plus! Jest wodoodporna i możemy używać jej pod prysznicem! 
Powiem Ci szczerze, że moje pierwsze uczucia co do tej szczoteczki były bardzo mieszane. Obawiałam się, że może jednak nie dać rady i nie spełnić moich oczekiwań. Może być za słaba w porównaniu do tradycyjnych elektrycznych szczoteczek. Jednak szybko przekonałam się o tym jak to się myliłam. Siłę delikatnych pulsacyjnych ruchów można zwiększać wg własnej potrzeby. Wbudowany trimer daję nam znak kiedy możemy przejść do szczotkowania kolejnego kwadratu jamy ustnej. Szczotka świetnie sobie radzi ze szczotkowaniem zębów. 


Czy sylikonowe wypustki dobrze sobie radzą z przestrzeniami między zębowymi??Jeżeli chodzi o przestrzenie miedzy zębowe, to mogę tylko napisać, że nie musimy się martwić. Ponieważ każdy dentysta  potwierdzi ze żadna szczoteczka nie dociera w najmniejsze przestrzenie, dlatego zawsze jest polecane stosowanie nici dentystycznych ( zdrowsze dla dziasel  i skuteczniejsza metoda) .  Podczas szczotkowania ISSA powstaje efekt mikro-wymiatania w mikroskopijnym wymiarze, po czym resztki pokarmowe i osad jest skutecznie usuwany. Foreo Issa polecam szczególnie osobom, które mają bardzo wrażliwe dziąsła. Przy jej używaniu możesz zapomnieć o ich krwawieniu. Szczoteczka posiada również swój "domek"-pokrowiec w który możemy ją spakować i zabrać gdzie tylko chcemy! Ergonomiczny kształt sprawia, że świetnie leży w dłoni a oryginalny i rewolucyjny design przyciąga oko i kusi na sklepowych półkach.
UWAGA:
Nigdy nie czyść urządzenia substancjami zawierajacymi: alkohol, benzynę lub aceton.
Zakres ISSA mamy w tych kolorach: LAVENDER, MINT, COBALT BLUECOOL BLACK
Cena: 719 PLN
Zakres ISSA mini jest dostepny w tych kolorach: WILD STRAWBERRY, ENCHANTED VIOLET, MANGO TANGOSUMMER SKY
Cena: 399 PLN
Kazda glówka wymienna kosztuje tylko i wymieniasz ja tylko raz na rok: 79.90 PLN 


Możesz również poczytać o szczoteczce do mycia twarzy Foreo Luna Mini. A już niebawem napiszę o płynach Foreo do mycia twarzy na dzień i na noc. 


Komentarze

instagram