Realash Czyli efekt po 10 tygodniach stosowania odżywki.


W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci odżywkę, którą używam od ponad dwóch miesięcy. Jakie są rezultaty jej stosowania? Czy moje rzęsy zyskały na "jakości"? Czy są bardziej gęstsze, dłuższe? Jesteś ciekawa to zapraszam.Realash – Eyelash Enhancer – 3 mlFaza wzrostu rzęs trwa około 30 dni. To za mało, aby rzęsy stały się długie i gęste. Zaawansowana formuła REALASH jednak przyśpiesza naturalny wzrost rzęs, jak również wzmacnia je od nasady, dzięki czemu rzęsy stają się długie i mocne. Formuła tej odżywki zapobiega również ich wypadaniu.Mimo, że pełne rezultaty zobaczysz po 30 dniach, pozytywne zmiany zaobserwujesz już wcześniej. Po 2 tygodniach możesz zauważyć, że Twoje rzęsy są mocniejsze, zdrowsze i bardziej odżywione. Po 21 dniach efekty będą jeszcze bardziej spektakularne. Od Twojego nowego wyglądu dzieli Cię raptem kilkanaście dni!
Odżywka wszech czasów
  • rzęsy aż o 83% dłuższe i 79% gęstsze
  • skuteczność potwierdzona badaniami
  • zero zgłoszeń skutków ubocznych
REALASH to serum stworzone z myślą o kobietach, które marzą o długich, mocnych i gęstych rzęsach. Polecane jest szczególnie tym paniom, których rzęsy są z natury krótkie, osłabione ze względu na wiek czy też zniszczone przedłużaniem, stosowaniem nieodpowiednich kosmetyków i doczepianiem sztucznych rzęs.REALASH został poddany rygorystycznym badaniom, które potwierdziły, że substancje aktywne zawarte w formule wydłużają, zagęszczają rzęsy oraz zapobiegają procesowi ich wypadania.

Jak działa odżywka?

Faza wzrostu rzęs trwa około 30 dni. To za mało, aby rzęsy stały się długie i gęste. Zaawansowana formuła REALASH jednak przyśpiesza naturalny wzrost rzęs, jak również wzmacnia je od nasady, dzięki czemu rzęsy stają się długie i mocne. Formuła tej odżywki zapobiega również ich wypadaniu. Aby w pełni wykorzystać potencjał REALASH, należy używać odżywki raz dziennie, najlepiej wieczorem po zmyciu makijażu, nakładając ją na linii rzęs górnej powieki. Dzięki gęstej konsystencji i poręcznemu aplikatorowi 3 ml serum wystarcza na 4-5 miesięcy stosowania. Jego użycie jest niesamowicie proste – wystarczy jedno muśnięcie, aby cieszyć się pięknymi rzęsami.Tak wyglądały moje rzęsy przed rozpoczęciem kuracji.Przebadany dermatologicznie i okulistycznie
  • 86% badanych zauważyło, że ich rzęsy są mocniejsze
  • 79% gęstsze rzęsy po miesiącu używania
  • 83% dłuższe rzęsy po miesiącu
  • 88% badanych zauważyło mniejsze wypadanie rzęs
  • w badanej grupie nie wystąpiły żadne efekty uboczne
“REALASH to całkowicie bezpieczny preparat stymulujący wzrost rzęs. Nie powoduje on podrażnień, alergii czy zmian w kolorze tęczówki oka, co jest dość często występującym skutkiem ubocznym w przypadku wielu odżywek do rzęs dostępnych na rynku. REALASH spełnia wszystkie wymogi dermatologów dot. bezpieczeństwa, a przede wszystkim oczekiwania klientek.” 

Przed rozpoczęciem kuracjiPo miesiącu kuracjiPo 10 tygodniach kuracji


Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona.  Co prawda nie jest to efekt spektakularny ale jest widoczny. Wydaje mi się, że każda z nas będzie miała bardziej lub mniej spektakularny efekt. Moje rzęsy z natury są krótkie, jasne i rzadkie.  Jak można zauważyć na powyższych zdjęciach, rzęsy z pewnością zyskały na objętości, gęstości i na długości również. Ba nawet się przyciemniły. 
Pełnowymiarowe opakowanie 3ml odżywki wystarcza na bardzo, bardzo długo. Myślę, że z powodzeniem na  2-3 miesiące mi wystarczy. Odżywka ma dość gęstą konsystencję , a jej kolor jest przezroczysty. Nie uczula, nie powoduje podrażnień ani szczypania w oczy. Należy pamiętać by uzyskać piękne, gęste i długie rzęsy należy stosować ją regularnie. Codziennie wieczorem po demakijażu oczu. Moim zdaniem cena jest bardzo atrakcyjna. 170zł za odżywkę, która działa to w cale nie duża kwota. Warto. Jeśli jesteś zainteresowana zakupieniem odżywki Realash dostaniesz ją na stronie producenta KLIK.
A Ty miałaś już tę odżywkę? Zadowolona jesteś z efektów? Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzach.

Pozdrawiam!
Komentarze

instagram