Waniliowa rozkosz dla ciała i zmysłów

Wyobraź sobie żel pod prysznic który pachnie tak, że chcesz go zjeść. Lubisz zapach wanilii? To ten żel będzie dla Ciebie idealny. Piana w kąpieli lub pod prysznicem. Przepełniony zmysłowością musujący żel pod prysznic i do kąpieli zamknięty we flakonie o obfitym kształcie. Formuła płynu do kąpieli i żelu pod prysznic delikatnie myje, pozostawia miękką skórę powleczoną subtelnym zapachem.


Gęsta, kremowa piana, która delikatnie myję i pielęgnuję skórę. Pozostawiając przy tym niesamowity zapach, który jest na naszej skórze jeszcze dłuższą chwilę po kąpieli. Zapach jest nieziemsko słodki. Wanilia jest bardzo wyczuwalna. Nie jest to w żadnym wypadku mdły czy duszący zapach. Pięknie tak, że serio ma się ochotę zjeść. Wyobraź sobie waniliową, świeżo upieczoną babeczkę. Tak właśnie pachnie ten musujący żel pod prysznic i do kąpieli. 

Butelka jest dość spora. Pojemność  260 ml i wydawać się może, że taki kształt powodować może "wyślizgiwanie" się z rąk  podczas codziennego prysznicowego rytuału. Nic bardziej mylnego. Buteleczka całkiem zgrabnie trzyma się w dłoni. 

Od żelu zbyt wiele nie wymagam. Przeważnie zawsze po kąpieli czy prysznicu balsamuję swoją skórę. W przypadku powyższego kosmetyku można się zapomnieć. Skóra jest gładka. Po za tym otulana takim zapachem, że nie ma się ochoty na zmianę tego balsamem. No chyba, że balsamem z tej samej serii i o takim samym zapachu. Jeśli mój wpis zachęcił Cię do zakupienia to żel dostępny jest stacjonarnie w drogeriach Sephora oraz online na stronie. TUTAJ W promocyjnej cenie 19.90zł. W 14 nowych zapachach oraz 14 nowych kolorach. Myślę, że oferta jest bardzo ciekawa i zachęcająca. To jak skusisz się? A może już masz w swoich zbiorach łazienkowych ten żel? Daj koniecznie znak. 


Pozdrawiam. PS. 


Przypominam o trwającym rozdaniu. Do wygrania zestaw kosmetyków o łącznej wartości 387 zł. KLIK KLIK

Komentarze

instagram