Zadbaj o stopy i przygotuj się na gorące lato!Która z nas nie marzy o pięknych, gładkich stopach niczym po wyjściu z salonu spa?? A co Ty na to by nie wychodzić z domu i mieć równie pięknie zadbane stopy? Z pomocą przychodzi firma Calypso i nowość na rynku- Elektryczny zestaw do pielęgnacji stóp. Jesteś ciekawa jak się sprawdził to zapraszam.


Calypso Beauty Feet jest urządzeniem elektrycznym do stóp 3 w 1, które pozwala na szybkie usunięcie martwego naskórka oraz twardej skóry pozostawiając przy tym miękkie, gładkie stopy. Trzy wymienne końcówki oraz dwie prędkości, pomogą Ci szybko i efektownie usunąć suchy, martwy oraz twardy naskórek. Cicha praca silniczka oraz ergonomiczny kształt zapewnią przyjemną i wygodną pracę przy stopach. Urządzenie również posiada wbudowany higieniczny pojemnik zbierający martwy naskórek w trakcie zabiegu. 

1. Końcówka ze stali nierdzewnej do usuwania twardej skóryDoskonale usuwa twardą skórę oraz martwy naskórek. Aby uzyskać efekt, wykonuj wolne okrężne ruchy, zatrzymując na chwilę urządzenie w miejscach wymagających dokładniejszej pielęgnacji.


2. Delikatna końcówka ze stali nierdzewnej.
Z łatwością usuwa szorstką skórę oraz niewielkie odciski. Aby uzyskać doskonałe rezultaty wykonaj okrężne ruchy.3. Polerka do wygładzania.
Powinnaś ją stosować w ostatnim etapie każdorazowej pielęgnacji. Wygładza skórę czyniąc ją delikatną, gładką w dotyku. Wykonuj powolne okrężne ruchy dla uzyskania rewelacyjnego efektu.


Kilka sugestii bardzo istotnych podczas użytkowania.


  • Usuwając martwy  naskórek lub twardą skórę przesuwaj urządzenie okrężnymi ruchami z lekkim bądź średnim naciskiem,
  • Nie stosuj dłużej niż 10 minut jednorazowo.
  • nie stosuj dłużej niż 5 sekund w tym samym miejsciu.
  • Uwaga zbyt długie stosowanie urządzenia może prowadzić do uszkodzenia skóry.
  • Nie stosuj na delikatną lub podrażnioną skórę
  • Używaj wyłącznie do pielęgnacji stóp(pięty, śródstopie, palce)
  • Urządzenie nie jest WODOODPORNE
  • Przechowywać z dala od dzieci
  • Przechowywać w suchym miejscu
  • Urządzenie nie jest przeznaczone dla osób z cukrzycą lub mających problem z krążeniem.
JAK URZĄDZENIE SPRAWDZIŁO SIĘ NA MOICH STOPACH??Skóra na moich stopach wymagająca nie jest ale jeśli tylko choć raz zapomnę o posmarowaniu jej kremem staje się sucha. W przypadku moich stóp urządzenie Calypso Beauty Feet sprawdza się na suchych stopach. Świetnie wówczas usuwa suchy, zrogowaciały naskórek. Jeśli Twoje stopy są bardziej problematyczne tzn. mają bardzo gruby i twardy  naskórek spokojnie możesz wykonywać zabieg na wcześniej wymoczonych stopach. Pamiętaj jednak by robić to z dala od źródła wody. Urządzenie jest bardzo ciche. Wykonuję ruchy w dwóch prędkościach. Stosując się do zaleceń producenta podczas wykonywania zabiegu bez obaw nie zrobisz sobie tym urządzeniem krzywdy. Reasumując z urządzenia jestem zadowolona. Efekty jakie daje są zadowalające. Cena jak za urządzenie 3w1 również nie jest wygórowana. Jeśli Ci się spodoba i będziesz chciała zakupić to znajdziesz je w sklepie Spontex24. O ile dobrze ostatnio widziałam to znajdziesz również na półkach Rossmanna.


Mam nadzieję, że urządzenie znajdzie swoich fanów wśród moich czytelników. A może już miałaś i używałaś? Koniecznie daj znak w komentarzach.Pozdrawiam :*PS.

Przypominam o trwającym rozdaniu. Do wygrania zestaw kosmetyków o łącznej wartości 387 zł. KLIK KLIK


Komentarze

instagram