Czy wiesz, że używanie bardzo dobrych kosmetyków uzależnia.W ostatnim wpisie pisałam już o zaletach używania Kolagenu NTC. Wówczas nie sądziłam jeszcze, że aż tak mocno polubimy się z tym kosmetykiem. Używanie tego Kolagenu uzależnia. Stosując go regularnie stan naszej skóry widocznie jest poprawiony. Jak myślisz czy ten kosmetyk jest również dla Ciebie?
Czym jest Nanotropocollagen
NanoTropoCollagen NTC to aktywny kolagen naturalny nowej generacji w formie skoncentrowanego żelu. Doskonale nawilża, wygładza i uelastycznia skórę oraz wspomaga jej odnowę komórkową, skutecznie zapobiegając szeregowi dolegliwości. Regularnie używany do codziennej pielęgnacji efektywnie spowalnia procesy starzenia skóry.

Aktywne cząsteczki
zawiera aktywne cząsteczki tropokolagenu, który jest identyczny z tym, który powstaje w skórze ludzkiej.
Przenikanie wewnątrz
przenika transdermalnie (przez pory w skórze) do głębszych warstw skóry, uzupełnia ubytki i wspiera procesy odnowy komórkowej.
Skóra właściwa
Badania dermatologiczne potwierdziły, że kolagen skutecznie odbudowuje skórę od wewnątrz, poprawiając jej kondycję i wygląd.
100% naturalny
Preparat całkowicie naturalny w formie żelu o pH ok.4. Nie zawiera sztucznych barwników oraz parabenów i nie wywołuje podrażnień.
Przechowywanie
biologicznie czynna substancja aktywna musi być przechowywany w odpowiednich warunkach, tzn. w zaciemnionym miejscu i temperaturze poniżej 27°C.

Zastanawiasz się czy Kolagen Ntc jest dla Ciebie? 


Oczywiście, że tak. 

Po 25 roku życia procesy syntezy kolagenu stają się oraz wolniejsze i zaczyna brakować go w organizmie człowieka, a te pierwsze ubytki są najbardziej widoczne na skórze w postaci zmarszczek, przebarwień, rozstępów, cellulitu, niedostatecznie nawilżonej skóry oraz trudno gojących się ran i blizn. 

Dlatego w walce z procesami starzenia należy zadbać przede wszystkim o odpowiednią ilość kolagenu w skórze. Dla poprawy i utrzymania właściwej kondycji skóry zaleca się stosowanie Nanotropocollagenu NTC wszystkim kobietom po 25 roku życia.Używanie kolagenu uzależnia. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Kiedy stosujesz go regularnie i widzisz poprawę stanu skóry to już wiesz, że działa. Na szczęście aplikacja która może wydawać się skomplikowana z czasem okazuję przyjemnym relaksującym masażem. Musimy jednak pamiętać by wykonywać ją krok po kroku tak jak zaleca to producent. Kolagen świetnie działa na zmarszczki. Te drobniejsze minimalizuje praktycznie do zera a te głębsze wygładza na tyle by nie rzucały się w oczy. Niesamowicie nawilża skórę. Teraz przy lecie kiedy słoneczna pogoda sprzyja wysuszeniu skóry kolagen ochroni ją przed nadmierną  utrata wilgotności. 


Podsumowując. Stosowanie kolagenu ponad dwa miesiące sprawiło, że moja skóra odzyskała blask, jędrność, nawilżenie oraz wygładzenie "pierwszych" zmarszczek przed 30-tką. Po mimo wysokiej ceny polecam z czystym sumieniem. Jeśli czujesz, że Twoja skóra potrzebuje tego wszystkiego to nie masz co się zastanawiać. Trzeba zainwestować. Kosmetyk nie uczula, nie podrażnia, łagodzi rany i niweluje blizny. Nawet działa na rozstępy. Gdzie możesz go kupić? Na stronie producenta. kolagen-ntc.pl
Zapraszam również do przeczytania mojego wcześniejszego wpisu. 
Miałaś już do czynienia z tym kosmetykiem? Sprawdził się u Ciebie? Pozdrawiam.Komentarze

instagram