Butelki Kubeczki czy Niekapki?

Co wybrać??  Na rynku jest tego ogrom! Jest w czym wybierać. Wasze pociechy w czym się lubują??

Mój Adaś to hmm.. najbardziej woli mojego cycusia. Bo to taki cycusioholik :P Do pół roku tylko cycuś i nic więcej żadnej butelki, żadnego kubeczka jak już to z łyżeczki. Później postanowiłam by może sam zechciał w czymś pić. Na pierwszy ogień poszedł tradycyjny niekapek, który się kompletnie nie sprawdził. Trochę z niego kapało a synek nie umiał z niego się napić. Próbował, próbował i nic... szukałam w internecie innych tego typu produktów.

Znalazłam! Oto ten Kubeczek


Doidy Cup. 

Sprawdza się lepiej niż nie jeden niekapek czy inny kubeczek. Adaś szybko załapał co i jak :) Kubeczek co mnie bardzo zdziwiło jest już od 3mc życia dziecka. :) Dziecko widzi w nim co pije, nie krztusi się i szybko się uczy z niego pić co powoduję szybsze przejście na zwykły kubek. Dla nas ekstra, ale... ciężko w podróży bo dziecko może się zalać, wylać napój...
 Więc szukałam nadał kubeczka z którego mój synek będzie mógł pić na spacerze podróży czy też w domu.
Szukałam i szukałam w miedzy czasie kupiłam dwa plastikowe kubeczki z tradycyjnym ustnikiem. 
Są fajne ale trochę przez nie leci i całe ubranie może być zalane. Jeśli chodzi o picie na spacerze może być ale trzeba uważać by dziecko się nie polało. A zwykła butelka których mamy dwie nie wchodzi w grę. Adaś im mówi stanowcze NIE! 

Któregoś razu kiedy byliśmy u znajomych, którzy maja córeczkę Adaś strasznie polubił jej Kubeczek Treningowy i co mnie mocno zaszokowało wypił całą zawartość kubeczka. Nie zastanawiałam się ani minuty po prostu mu go kupiłam. I to był strzał w 10! Kubeczek podróżuje z nami, NIE KAPIE! Chyba że z czasem Adaś ustnik przegryzie :P 

        
To właśnie ten Kubeczek :) Adaś wypije z niego sok, herbatkę jak i mleko :) 


Podsumowując.

Zanim się trafi na coś co będzie spełniało wszystkie nasze warunki trzeba się naszukać. Ale warto choć by po to że później mamy to co nam odpowiada :)

Pozdrawiam.
Komentarze

 1. wlasnie poszukuje czegos odpowiedniego dla mojej polrocznej coreczki i to nie lada wyzwanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie polecam Doidy Cup i kubeczek treningowy :)
   Faktycznie trochę trzeba się naszukać potestować zanim się na coś odpowiedniego trafi.

   Pozdrawiam

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram