Furgonetka.pl - tu nadasz każdą przesyłkę online

 


Czekasz na przesyłkę? Masz problem z jej nadaniem? Może nie wiesz jak ją śledzić? To lepiej trafić nie mogliście. W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci ciekawy sposób jak nadać przesyłkę w prosty i szybki sposób- bez wychodzenia w domu. Oraz jak w jednym miejscu można sprawdzić kilka przesyłek od różnych przewoźników.  Przed nami okres przed świątecznych zakupów oraz czas w którym kurierzy często pukają do naszych drzwi. W dobie obecnego kryzysu takie rozwiązanie jak kupowanie przez internet jest niesamowicie wygodne. Sama bardzo często korzystam z zakupów przez strony internetowe, sklepy czy nawet kupuję niektóre suplementy diety z apteki przez internet. Jestem pewna, że i Ty również korzystasz z takiej wygody jaki przynosi nam internet. Najgorsze i najdłuższe jest czekanie na paczkę. Kiedy wreszcie kurier zapuka do drzwi i przyniesie Ci przesyłkę. Nie wiem jak Ty ale ja bardzo lubię ten moment. W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci firmę, która wychodzi nam na przeciw nam konsumentom. Jest to fajne, szybkie i tanie rozwiązanie, które pośredniczy w wyborze kuriera. Jednak wszelkie inne formalności lezą po stronie naszej- czyli konsumenta. Jesteś ciekaw co to za firma? FURGONETKA, to serwis, który po bezpłatnej rejestracji umożliwia nadawanie przesyłek kurierskich firmą oraz osobą prywatnym. W serwisie znajdziemy kilkadziesiąt  usług oraz najpopularniejszych  firm kurierskich. Dzięki temu w bardzo szybki sposób możemy znaleźć taniej kuriera, który przyjdzie do domu, Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest możliwość skorzystania z  punktów nadania i odbioru przesyłek. To proste wystarczy założyć konto na stronie furgonetka.pl zainstalować aplikacje na telefon  śledzić paczkę w każdym momencie! Ostatnio nawet zamawiałam coś z okazji roczku córeczki i właśnie firma która przesłała mi paczkę wysłała numer nadania oraz link do Furgonetka- gdzie mogłam skorzystać z takiej możliwości jak śledzenie przesyłek UPS . Serwis  świetnie sprawdza się  również wtedy kiedy ty musisz coś wysłać. Jeśli często coś sprzedajesz i wysyłasz to ten serwis jest dla ciebie. Sama ostatnio potrzebowałam nadać przesyłkę do moich rodziców. Wszystko udało mi się załatwić w 5 minut bez wychodzenia z domu. 


Zapytasz jak to działa? Bardzo prosto. W serwisie furgonetka wystarczy wypełnić prosty formularz. W razie jakichkolwiek  pytań biuro obsługi jest do twoje dyspozycji. 


 
 Możesz również skorzystać z aplikacji mobilnej dostępnej na iOS , Android oraz WP. 

Reasumując korzystając z serwisu furgonetka zyskujemy oszczędność nawet do 70% na każdej przesyłce kursierskiej. Automatyczny monitoring przesyłki. Przejrzysty cennik. Przesyłki krajowe oraz międzynarodowe. A co najważniejsze nadanie paczki w 5 minut bez wychodzenia w domu.Koniecznie zajrzyj na stronę serwisu i sam się przekonaj jakie to proste. 
Komentarze

instagram