Bąbelkowa rewolucja, czyli SodaStream w akcji.
Prawdą jest fakt, że w dzisiejszych czasach mamy dostęp do różnego rodzaju kolorowych soków, gazowanych napojów w których ukryty jest cukier. SodaStream wychodzi na przeciw temu wszystkiemu z prostym rozwiązaniem, gdzie to my sami możemy decydować co pijemy i kiedy. Mało tego możemy zrobić to samemu w domowym zaciszu. Przy okazji dbamy o środowisko i pozbywamy się plastikowych butelek. Producenci napojów gazowanych wytwarzają 630 miliardów butelek oraz puszek. U mnie tych butelek wyrzuca się sporo założyć się mogę, że u Ciebie również. SodaStream nie sprzedaje ani wody gazowanej ani butelek. Proponuję Ci lepszy wybór, bogatą gamę rozwiązań odpowiadających na Twoje potrzeby, nawyki oraz upodobania. Jesteś ciekaw ja działa i czy się u mnie sprawdził? To zapraszam :)

SOURCE

Model Source został zaprojektowany przez światowej sławy designera Yves’a Behara, który pracował również m.in. dla marek: PUMA, General Electric, Swarovski, Samsung i Prada. Premiera Source miała miejsce podczas Milan Design Week. Nowoczesny, elegancki i szykowny. Source stanowi idealne połączenie funkcjonalności i wyszukanej prostoty. Poziom nasycenia wody CO2 widać na wyraźnym i czytelnym wskaźniku LED-owym, dzięki czemu przygotowanie napoju staje się czystą przyjemnością. Model Source zdobył prestiżową nagrodę Red Dot Design Award 2013.
Właściwości produktu:
  • Najbardziej poszukiwany model SodaStream  zaprojektowany przez Yves’a Behara
  • 3-stopniowy LED-owy wskaźnik stopnia nasycenia wody CO2
  • Łatwe wpięcie butelki do ekspresu na „kliknięcie”
  • Nabój z CO2 pozwala na przygotowanie od 60-80l napoju gazowanego
  • Dostępny w kolorach: czerwonym, białym i czarnym
  • Dostępny także w luksusowej wersji premium z metalową pokrywą

W zestawie znajduje się urządzenie Source, butelka SodaStream, nabój z gazem CO2.

Każdy ekspres SodaStream wyposażony jest w specjalnie zaprojektowaną, bezpieczną butelkę karbonizującą, która może być użytkowana przez 3 lata. Za jej sprawą, oszczędzamy do 2 tys. plastikowych butelek i aluminiowych puszek rocznie. Użytkowanie ekspresu do wody gazowanej daje realne korzyści, przekładające się zarówno na ochronę środowiska, jak i zaplanowanie dużych oszczędności. SodaStream wyposażony jest również w wymienny nabój z lekkiego aluminium, zawierający CO2. Jest to serce urządzenia, dzięki któremu powstają bąbelki. Powiem szczerze, że jeśli chce się być EKO i dbać o środowisko a przede wszystkim o własne zdrowie to SodaStream jest świetnym rozwiązaniem. Oryginalnym gadżetem, który zrobi  niesamowite wrażenie oraz będzie świetnie prezentował się w każdej kuchni. Możemy dzięki niemu stworzyć nie tylko zwykłe bąbelki ale przede wszystkim smaczną gazowaną wodę o smaku takim jakim lubimy dodając np. owoce. Sami przyznacie, że teraz tworzenie wody gazowanej przy takim sprzęcie to sama przyjemność :)  A przecież picie wody to samo zdrowie!!

Komentarze

instagram