Whisbear - szumiący miś - to superbohater.


Whisbear CRYsensor- Szumiący miś plus otulacz. Zestaw, który otuli oraz utuli każdego maluszka. Początkowo przyznaję się bez bicia, że sceptycznie podchodziłam do tego tematu. Bo jak niby szum może ululać maluszka? Czy się sprawdził? Miś czekał na Leo na kilka mc przed jego przyjściem na świat. Sama byłam mocno ciekawa jak to będzie kiedy Miś zacznie szumieć. Przy Adasiu nie miałam tego typu wynalazków i było dobrze. ale teraz... powiem szczerze, że...
Whisbear® PREMIUM Szumiący Miś z funkcją CRYsensor i tkaniną Minky® - pomaga od pierwszego dnia życia dziecka. Miś Whisbear wykonany jest z najwyższej jakości miękkich, kolorowych materiałów z atestem OEKO-TEX® z inteligentnym urządzeniem emitującym szum suszarki i automatycznie reagującym na płacz dziecka. Po 40 minutach szumienia urządzenie łagodnie się wycisza i przechodzi w tryb czuwania. Płacz budzącego się dziecka uruchamia szum na kolejne 20 minut, a następnie urządzenie ponownie przechodzi w tryb nasłuchu. Istnieje możliwość ręcznego wyłączenia i ponownego włączenia urządzenia. Funkcja Soft Start/Soft Stop łagodnie włącza i wyłącza szum. Urządzenie posiada regulację głośności. Uszy oraz łapki misia szeleszczą. Nogi mają bezpiecznie wszyte magnesy umożliwiające zaczepienia misia np. na poręczy łóżka, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego. Misie mogą się od siebie nieznacznie różnić - każdy z nich jest szyty ręcznie. 

Przyznam szczerze, że miś działa! I to już od pierwszych chwil. Serio! Leo zaakceptował Misia oraz jego szum. Szumiś towarzyszył nam na sali po porodowej. Teraz kiedy w nocy Leoś tylko zakwili, bo nie można tego nazwać płaczem miś od razu reaguje i zaczyna szumieć a  maluszek się wycisza i zasypia. Chyba, że chce cycusia czy ma "pełną" pieluszkę. Miś z pewnością długo będzie nam jeszcze towarzyszył. Godny polecenia. Skuteczność 100%
W szpitalu, kiedy tylko Leosia umyli i ubrali otulili go tak mocno, że wyglądał jak by był w kokonie. Chyba, każda z mam wie o czym mówię. To właśnie dzięki takiemu otuleniu dziecku jest ciepło oraz bezpiecznie. Czuje się jak w brzuchu u mamy. Otulacz Whisbear idealnie się do tego sprawdza. Wykonany z najwyższej jakości miękkich i przyjaznych dla skóry dziecka materiałów. Duet idealnie sprawdzi się każdej mamie oraz jej dziecku.  U nas się sprawdził. 


Jeśli oczekujesz na maluszka ten zestaw idealnie się sprawdzi. Polubi go każda mama oraz jej pociecha. W twoim otoczeniu, któraś z koleżanek oczekuje maluszka? Whisbear jest idealnym prezentem! Możesz zakupić misia samego bądź w zestawie. TUTAJ w zestawie z otulaczem a tutaj samego z funkcją CRYsensor. 


A jak Wasze maluszki zasypiają? 
Komentarze

instagram