Kompleksowa pielęgnacja twarzy z Foreo.Oczyszczanie jest pierwszym i podstawowym krokiem wszystkich zabiegów kosmetycznych dla zdrowe, promiennej i pięknej cery, przygotowując ją jednocześnie na późniejsze zastosowanie swoich ulubionych produktów do pielęgnacji skóry. Ze względu na swój naturalny rytm oraz proces każda cera wymaga zależnie od pory dnia szczególnej pielęgnacji.


Produkty Foreo do oczyszczania są innowacją dla zabiegów kosmetycznych posiadając unikalne formuły naturalnych składników o wysokiej skuteczności i zaskakujące tekstury, dopasowane do każdego rodzaju skóry.

FORMUŁA O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

Sercem oczyszczających produktów FOREO jest unikalna formuła drogocenne dobranych ekstraktów roślinnych i naturalnych elementów, które były wybrane na swoją niezwykłą skuteczność.


PŁYN DO MYCIA TWARZY NA DZIEŃ:
95% składników pochodzenia naturalnego.

  • Wyciąg z bergamotki- bogatą w witaminę C, która świetnie oczyszcza oraz posiada właściwości przeciwutleniające, aby przywrócić skórze blask, jednolitość oraz ją orzeźwić. 
  • Probiotyki- pełnią wiele funkcji w organizmie i sa niezbędne dla zdrowia.  Po przez adaptacje probiotyków w produktach do pielęgnacji skóry, FOREO chce dostarczyć komórkom skóry odżywcze i aktywne elementy, chroniąc cerę przed codziennymi zanieczyszczeniami. 
  • Wyciąg z mandarynki- bogate w witaminy, cukier oraz minerały, które natychmiastowo nadają skórze energii, jednocześnie ją oczyszczając.
  • Ekstrakt z moreli-wyciśnięty olejek z nasion moreli jest używany od wieków w medycynie. Działa odżywczo, nawilżająco oraz chroni skórę.
Płyn na dzień zdecydowanie jest moim ulubieńcem. Świetna, lekka konsystencja tworzy delikatną piankę oczyszczająca skórę. Po jego użyciu nie muszę tak od razu aplikować kremu. Płyn ten ani nie ściąga ani nie wysusza skóry.  Dla mojej mieszanej cery sprawdza się świetnie. Wersja na dzień bardziej mi przypadła do gustu. Przyjemniej pachnie niż wersja na noc. 


PŁYN DO MYCIA TWARZY NA NOC:
97% składników pochodzenia naturalnego.

  • Meteoryt- w pielęgnacji skóry są to rzadkie i cenne elementy zapewniające zdumiewająco skuteczne, głębokie oczyszczenie i złuszczenie, jednocześnie nadając skórze przyjemne uczucie i absolutny blask.
  • Wyciąg z Moringa- znany za swoją zadziwiającą zdolność oczyszczania zanieczyszczonej wody, jest również Moringa w Afryce nazywana "nigdy nie umierającym drzewem" Ekstrakt z peptydów z nasion moringa ułatwia eliminacje cząstek zanieczyszczeń.
  • Słodkie migdały- ma sile właściwości odżywcze, aby uspokoić, zmiękczyć i dogłębnie odżywić skórę.
Płyn na noc zdecydowanie różni się od tego na dzień. Konsystencją, zapachem oraz działaniem. Przed użyciem płynu na noc musimy pamiętać o demakijażu. Płyn dzięki zawartości drobinek meteorytu działa peelingująco na skórę. Bez obaw jest to delikatne złuszczanie. Przy codziennym stosowaniu nie ma obaw byśmy podrażniły swoją skórę. Zapach nie jest już aż tak przyjemny jak w przypadku płynu na dzień. Działanie wynagradza wszystko. Dlatego można się do tego zapachu przyzwyczaić. 


Produkty Foreo mogą być stosowane bez rządzenia LUNA poprzez delikatne wmasowywanie ich na twarzy zwilżonymi opuszkami palców. Jednakże ich skuteczność jest wzmocniona gdy używamy jednocześnie urządzenia LUNA. Moja Luna Mini o której pisałam tutaj w użyciu jest codziennie. 


Wszystkie produkty, kosmetyki FOREO dostępne są w perfumeriach DOUGLAS.


Płyn do mycia twarzy na dzień: 124,90 zł 
Płyn do mycia twarzy na noc: 149,90 zł

Produkty Foreo nie należą do najtańszych. Jednak jeśli możemy sobie pozwolić na odrobinę luksusu to warto wypróbować! 


PS. Kosmetyki Foreo nie zawierają silikonów, alkoholu, SLS, parabenów, oleju mineralnego, glikolu propylenowego i 2-Fenoksyetanolu.

Komentarze

instagram