Rollowanie twarzy-DermaRoller. Czy Warto?


Witaj po dłuższej przerwie. W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci z bliska pewne urządzenie, które jak się okazało... No właśnie czy rollowanie twarzy jest bezpieczne? Bolesne? A może zupełnie zbędne? Sama trochę się obawiałam tego zabiegu.  DermaRoller możemy stosować w domowych warunkach.


Zestaw jaki posiadam to rolka do rolowania 540 igieł o ich długości 0,5mm plus 100% czysty Kwas Hialuronowy JabaLabs. 
Używam go już od kilku miesięcy. 
Trochę celowo zwlekałam z recenzją. 
Chciałam mieć pewność czy aby na pewno to działa.

DermaRoller MT do mezoterapii mikroigłowej, doskonale walczy ze zmarszczkami, rozstępami, bliznami.Zabieg derma rollerem, to forma terapii indukcyjnej kolagenu. Wałek pokryty jest dużą iloscią mikroskopijnych igieł wykonanych z tytanu. Urządzenie jest sterylne i bez obaw może być używane w domu. 


100% czysty Kwas Hialuronowy JabaLabs - najlepsze Serum Hialuronowe
 • Utrzymuje zdrowy i nawodniony kolagen.
 • Zapewnia wilgotność i napięcie.
 • Odwraca szkody wyrządzone przez środowisko.
 • Najlepszy naturalny krem nawilżający.
 • Ekologicznie zakonserwowany.
Kwas Hialuronowy JabaLabs o niskiej masie cząsteczkowej sprawia, że skóra jest gładka i nawilżona. Zawiera bogactwo naturalnych właściwości oksydacyjnych, które poprawiają elastyczność i skutecznie zwalczają zmarszczki, suchość, stany zapalne i inne objawy starzenia się skóry. 

Zalety naszego Kwasu Hialuronowego

 • 100% czysty Kwas Hialuronowy
 • Najlepszy nawilżacz
 • Utrzymuje naturalne piękno skóry
 • Nie zawiera parabenów
 • Brak sztucznych barwników
 • Bezzapachowy
 • Pochodzi z roślin
 • Naturalny, odpowiedni nawet dla alergików
 • Twoja skóra jest słabo nawodniona, bo nie lubisz tłustych nawilżaczy, teraz możesz ją napoić bez tego nieprzyjemnego uczucia
 • Tworzy barierę zatrzymującą wodę w macierzy międzykomórkowej
Skład: Hyaluronic Acid, Leucidal (konserwant otrzymywany z rzodkwi)
Opakowanie:
Pojemność 20 ml. butelka z pipetą.
Sposób użycia: Stosować dwa razy dziennie na wilgotną skórę lub umieścić niewielką ilość na dłoni i wymieszać z taką samą ilością wody. Serum jest bardzo skoncentrowane i dodając niewielką ilość wody będzie wnikać głębiej. Nałożyć na twarz, szyję, łokcie oraz obszary, które potrzebują nawodnienia. Można zwiększyć nawodnienie i skuteczność swojego ulubionego balsamu lub kremu dodając do nich przed nałożenie kilka kropli kwasu hialuronowego.
Z derma rollerem nakładać bez rozcieńczania.
DermaRoller MT do mezoterapii mikroigłowej + 100% czysty  małocząsteczkowy Kwas Hialuronowy )serum hialuronowe) 20ml- doskonale walczy ze zmarszczkami, rozstępami, bliznami.
Przebieg zabiegu:1.Skóra jest niezwykle delikatna i nakłuwanie jej dermarollerem, musi być przeprowadzane z wyczuciem.


2.Aby zmiękczyć skórę , w celu ułatwienia igłom jej penetracji i tym samym zachowania ostrości igieł na dłużej, weź gorącą kąpiel lub długi gorący prysznic tuż przed zastosowaniem dermarollera. Możesz też po prostu nawilżyć twarz gorącą parą, jeśli planujesz zabieg twarzy.

3.Dezynfekcja miejsca które będziemy leczyć (skóra na twarzy musi być wcześniej oczyszczona , następnie później zdezynfekowana( posłuży Ci do tego spirytus salicylowy) 

4.Wałeczkujemy dermarollerem, mniej więcej dziesięć razy we wszystkie możliwe strony: w górę i w dół , w prawo i w lewo, oraz na skosy ,zarówno z jednej jak i z drugiej strony.5.Czas zabiegu mikroigłowego od 7-20min


6.Mikrouszkodzenia w skórze dodatkowo pozwolą na lepsze penetrację preparatów odżywczych do skóry właściwej.

7.Po wykonaniu wałeczkowania należy zaaplikować odżywczy preparat kosmetyczny, oraz zdezynfekować dermaroller.


Na koniec każdego zabiegu mezoterapii zaleca się nałożenie CP Serum łagodzącego podrażnienia i przyspiszającego gojenie.
DermaRoller daje trwałe efekty już po kilku zastosowaniach. Wreszcie pozbędziesz się zmarszczek i znacząco odmłodzisz skórę.

 
Zabieg należy powtarzać od 2 do 7 razy w tygodniu.

Jak działa DermaRoller ??
Poprzez masowanie i jednoczesne nakłuwanie skóry dermaroller pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny, co odmładza skórę poprawia nawilżenie i stymuluje naturalne procesy leczenia skóry. Mikrouszkodzenia w skórze dodatkowo pozwalają na lepszą penetrację preparatów odżywczych do skóry właściwej. Rollowanie powoduje powstawanie na skórze mikrokanalików , dzięki którym kremy i inne kosmetyki łatwiej się wchłaniają i ich działanie jest o wiele bardziej efektywne. Nakładany preparat wchodzi głęboko w głąb w skóręIgły długości 0,5mm mogą być używane tylko raz lub dwa razy w tygodniu na tym samym obszarze skóry.
Igły długości 1mm można stosować raz na dwa tygodnie na tym samym obszarze skóry.Igły długości1,5mm mogą być używane tylko raz na trzy do czterech tygodni na tym samym obszarze skóry.

Sam zabieg nie należy do przyjemny. Powiedziałam bym nawet, że trochę bolesny. Jednak czasem warto się pomęczyć dla zdrowej kondycji skóry np na twarzy. Ponieważ Dermaroller możemy stosować również na inne partie ciała w których mamy takie problemy jak rozstępy. Jeśli już zdecydujesz się na takie zabiegi oraz zakupienie takiego urządzenia musisz wiedzieć czego od niego oczekujesz w jakim problemie ma Ci pomóc. Nie musisz się bać bólu bo jest to do wytrzymania.  I jeszcze jedna bardzo ważna kwestia. Kosmetyki, które będziesz używała do zabiegu muszą być 100% naturalne!! Bezpieczne oraz skuteczne. Zestaw, który ja posiadam jest z CofamyCzas możesz kupić DermoRoller osobno bądź w zestawie. Czy warto? Zdecydowanie warto! Używałaś takiego urządzenia? Koniecznie polecam wypróbować-zabieg, który wykonasz samodzielnie w domu!


Pozdrawiam.


A kto jeszcze nie wziął udziału w mojej rozdawajce? Jeśli nie to koniecznie zapraszam!Komentarze

instagram