Wyniki Pyszne.plWitajcie!!

Wróciłam, cała i zdrowa. Trochę było inaczej niż planowaliśmy ale było ciekawie :) Będzie post w najbliższym czasie z moimi fotkami. Zrobiłam tyle zdjęć, że ohoho... Nie wiem na które się zdecyduję bo mam w czym wybierać. Będzie również o tym gdzie byłam i jak się bawiłam. Tym czasem zapraszam Was na wyniki konkursu jaki organizowałam wspólnie z pyszne.pl  Oto osoby które zwyciężyły!BON O WARTOŚCI 100 zł otrzymuje:
Ciężkie zadanie, ponieważ ja z chłopakiem niczego nie kochamy tak bardzo jak jedzenia :D Zazwyczaj zamawiamy pizzę, ale tylko dlatego, że w większości lokali w jego mieście nie ma możliwości dowozu do domu, a jeśli zamawialibyśmy jedzonko z innych miast, to niestety koszty dostawy byłby wysokie.

ALE jednak udało się znaleźć ofertę, która mnie zaciekawiła, a są to pierogi z ciasta z mąki żytniej z restauracji Staromieyskiej w Dąbrowie Górniczej. Nigdy w życiu nie miałam okazji spróbować takiego typu ciasta, a jest ono z pewnością dużo zdrowsze od tego, które tradycyjnie jest stosowane w pierogach. Ja zapewne zamówiłabym sobie moje ukochane ruskie, a dla lubego...hmm...może te z mięsem? Do tego paprykowo-czosnkowy sosik (polecany przez restaurację) i mielibyśmy zdrową, pierogową ucztę :D Nie tylko byśmy napełnili swoje brzuszki (w końcu 10 sztuk pierogów to nie byle co!), ale jeszcze nie mielibyśmy niestrawności, jak to czasem bywa po zbyt dużej ilości zjedzonej pizzy. Najlepsze pierożki robi moja babcia, ale może dzięki takiemu zamówieniu mogłabym znaleźć lokal, który pod względem kulinarnych umiejętności byłby chociaż bliski ideałowi :D Pozdrawiam i zostawiam e-mail: ankatycinska@o2.pl :) 
BON O WARTOŚCI 75 zł wędruję do..


Łosoś pieczony w szpinaku ułożony - cóż,skoro już sama nazwa smakuje wręcz majestatycznie to danie to musi być uosobieniem przysłowiowego nieba w gębie. Warto jeść jabłka, ale nie zapominajmy o rybach - a o łososiu zwłaszcza. Niestety, danie to jest czasochłonne i nie jesteśmy w stanie za każdym razem, kiedy tylko łosoś skąpany w szpinaku stanie się naszym kulinarnym kaprysem, wygospodarować tych kilka dłuższych chwil na jego przyrządzenie. A szkoda, owszem, ale cóż - "życie". Zamówienie prosto z pyszne.pl takiejże potrawy to nic innego jak zaimponowanie - zaimponowanie mężowi, iż obiad tak wyśmienity pomimo faktu, że żona wiecznie zabiegana; zaimponowanie zaproszonym na kolację znajomym, że łosoś w szpinakowej kołdrze sobie leży, a u stóp pani domu tymczasem tkwią pełne podziwu kubki smakowe jej gości. Zamów łososia w szpinaku skąpanego - i dla zdrowia, i dla chęci zaimponowania! ;)
panoramaqueen@gmail.com
BON O WARTOŚCI 50 zł ucieszy mam nadzieję :


Kiedy w brzuchu głośno burczy,

a zwykła pizza nie wystarczy,

to na pyszne.pl ochoczo wchodzę

i za dobrym daniem wzrokiem swym wodzę.

W Barze Gastrofaza w Opolu szaszłyki, schabowe

smakują niczym domowe.

Jednak tym razem chyba skuszę się na pulpety w sosie koperkowym

czarujących swym smakiem wyjątkowym.

Do tego kluski śląskie, jakaś suróweczka

i... jestem pełna jak beczka ;)

anioleek89@gmail.com
Pozdrawiam i Gratuluję. Bony otrzymacie  na swoje maile. Mam nadzieję, że Wasze dania będą smakowicie smakowite. :) Miłego dnia!. 


Zapraszam również na blog pyszne.pl tam również zostały ogłoszone wyniki.

Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram