Odpoczynek czas start!
Witajcie!!


Wakacje w tym roku miały być inne ale niestety.... wcześniejsze plany musiały pozostać odsunięte na dalszy plan... życie czasem samo pisze scenariusze...  


Jak to się mówi co się nie odwlecze to nie uciecze. Dziś jadę! Na dwa tygodnie! Dwa tygodnie laby, odpoczynku, zwiedzania. Oj przyda mi się taki odpoczynek myślę, że dobrze mi to zrobi. Gdzie jadę? W swoje rodzinne strony woj. Lubskie. Kilka dni u rodziców potem Morze. Międzyzdroje bądź inna miejscowość.  W każdym razie mamy zamiar spędzić ten czas rodzinie, spokojnie i wesoło :) Oczywiście zabieram ze sobą swoja miłość Nikosia i po moim powrocie będzie mega dużo zdjęć!  Aha zapraszam na mojego INSTAGRAMA!!   tam będę często dodawać foteczki ^^ będziecie na bieżąco! 


Zapraszam Was do udziału w konkursach!


Po moim powrocie czeka Was miła niespodzianka! Nowy cykl na blogu ale na chwilę obecną nie mogę nic powiedzieć. To coś zupełnie innego niż kosmetyki. Obiecuję, że będzie ciekawie!! Oj tak :) Jednak trzeba na to chwilę poczekać. Pozdrawiam Serdecznie!!

see you soon... :* 
Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram