stop suchej skórze!

z Beta-Skin.



Witajcie!


W dzisiejszym poście przedstawie Wam wybór medyczny, który ma wszechstronne działanie. Sama byłam zaskoczona jego działaniem. Cóż to takiego? Nic innego jak

 BetaSkin Natural Active Cream.



Słowo od producenta:

Formuła wyrobu medycznego Beta-Skin Natural Active Cream opiera się na odpowiednio wyważonym zestawie naturalnych substancji aktywnych: betaglucanie pozyskanym z owsa, estrach wyższych kwasów tłuszczowych z oleju lnianego, oleju kokosowym i srebrze koloidalnym.
Wysoki profil biozgodności składników aktywnych preparatu, bardzo korzystnie wpływa na procesy fizjologiczne zachodzące w skórze.

Przewidziane zastosowanie wyrobu należy stosować w obrębie nieuszkodzonej skóry twarzy i innych partii ciała. Wybór przeznaczony jest do stosowania we wspomaganiu leczenia, a także w łagodzeniu przebiegu następujących chorób skóry:
łojotokowe zapalenie skóry,
atopowe zapalenie skóry,
kontaktowe zapalenie ,
łuszczyca
trądzik młodzieńczy,


Przeciwwskazania do stosowania. Nie można stosować wyrobu  u pacjentów u których występuję nadwrażliwość na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie można stosować na uszkodzoną skórę.
Sposób użycia : Nanieść niewielką ilość kremu na czyste, suche dłonie i delikatnie, równomiernie rozprowadzić na oczyszczoną część ciała. Należy stosować codziennie na dzień jak i na noc. 









MOJA OPINIA!!!


OPAKOWANIE/KONSYSTENCJA/ZAPACH


Mała tubka bo zaledwie 30 ml. Zamykana typu "klik". Zapach wyrobu jest dość specyficzny jednak nie jest to zapach drażniący.


Konsystencja średnio gęsta, szybko wchłaniająca się. 
Działanie? Rewelacyjne. Wyrób medyczny działa na skórę całego naszego ciała. Początkowo stosowałam jako krem do rąk - sprawdził się idealnie. Na twarzy również został przetestowany. Co najważniejsze nie uczulił. Skóra widocznie została nawilżona. Ogólnie nie mam większych problemów ze skóra. Nie mniej jednak dokładnie przetestowałam ten produkt w miejscach które w szczególności potrzebują dodatkowego nawilżenia oraz odżywienia. Suche łokcie, stopy. Jedno opakowanie zostawiłam sobie na zimowe chłodne dni, kiedy to moje kostki na dłoniach czasem robią się szorstkie. Wiem, że sprawdzi się w 100%. 


Znacie powyższy produkt?? Jak Wasza skóra zachowuje się zimową porą? Dbacie o nią w szczególny sposób?? Macie swoje sprawdzone sposoby?? 









Pozdrawiam :)











instagram