BeautyBlender Hit czy Kit??

Beautyblender - marka stworzona przez topową amerykańską makijażystkę, Rea Ann Silva,
dbającą o wizerunek hollywodzkich gwiazd kina i produkcji telewizyjnych, celebrytów, muzyków.
Pomysł na beautyblender pojawił się wraz z upowszechnieniem technologii HD w przekazie telewizyjnym. Rea Ann Silva, wykonująca makijaż aktorom w największych produkcjach, potrzebowała narzędzia, dzięki któremu uzyskałaby efekt profesjonalnej metody airbrush, jednak w dużo krótszym czasie i bez zbędnych komplikacji. I tak oto zrodził się beautyblender – idealny aplikator, który łączy w sobie prostotę użycia i doskonałość działania.


Dużo dobrego słyszałam o tym jajeczku. Same ochy i achy.. Ktoś mi nawet powiedział, że jak raz spróbuję to już innej techniki nakładania podkładu nie będę chciała stosować. Muszę się przyznać, że trochę sceptycznie podchodziłam do tego "wynalazku" Mało tego nawet raz wpadło w moje ręce jajeczko-zamiennik. Ono zupełnie się nie sprawdziło.  Coś z nim było chyba nie tak. Czy oryginał Beautyblender zmienił moje podejście? Czy jajeczko skradło moje serce?  Czy faktycznie jest tak idealne?


Małe maleńkie, po zamoczeniu w wodzie robi się trochę większe. Mięciutkie jak się okazało. Bo zamiennik był zupełnie inny-pod tym względem. W prosty i szybki sposób można go umyć. Szczerze? Uwielbiam. To jajeczko jest rewelacyjne.  Równomiernie rozprowadza każdy podkład na twarzy. Nie robi zacieków ani smug. Podkład idealnie wtapia się w naszą skórę.  Buźka wygląda na promienną. Moim zdaniem wart swojej ceny-choć mógłby być troszkę tańszy. Jedno jest pewne z pewnością nigdy nie spojrzę na zamienniki. Oryginał to jednak oryginał. Moje jajeczko używam od ponad 2 mc i ma się całkiem dobrze. Myślę, że mi jeszcze trochę posłuży. Prawdą jest, że jak raz spróbujesz to już nie będziesz chciała używać niczego innego do nakładania podkładu. Polecam wypróbowaćJakie jest Twoje doświadczenie z BeautyBlenderem? Lubisz??


Pozdrawiam!

Przypominam o trwającej rozdawajce!
Jeszcze 5 dni zostało do końca! Zapraszam do zabawy-wygrywa 10 osób! KLIK KLIKKomentarze

instagram