Blogerki Łódzkie na ściankach czyli relacja z imprezy 10 lecia Le Grand.


W zeszły poniedziałek ledwie co wysiadłam z pociągu. Umęczona i nie wyspana. Pełna emocji po spotkaniu w Gdyni. W myślach miałam tylko jedno-wyspać się. Jednak wtedy nie było mi to jeszcze dane. Szybki prysznic, nowy makijaż i na 12 byłam  umówiona  się z moją blogerską duszyczką Aśką na kawkę i małe ploteczki. Chwilę po tym byłyśmy w Salonie Le Grand w Łodzi, który rozpoczął obchody swoich 10-tych urodzin od intensywnego, 2-dniowego szkolenia, które przeprowadził znany stylista oraz międzynarodowy trener marki Schwarzkopf Professional Kristijan Petek. 
W czasie szkolenia „Masters Cuts + Essential Looks” styliści salonów Le Grand z Łodzi, Poznania oraz Wrocławia zgłębiali tajniki najnowszych technik strzyżeń, stylizacji oraz właściwej pielęgnacji włosów. Szkolenie, które odbyło się w Łodzi było równocześnie inauguracją nowego, edukacyjnego projektu, w ramach którego w łódzkim salonie Le Grand otwarto Akademię Szkoleniową Schwarzkopf Professional. W jej ramach będą przeprowadzane szkolenia oraz seminaria krajowe i międzynarodowe dla fryzjerów z całego regionu Polski.


Fryzura i efekt końcowy to jedno- zadowolenia klientów najważniejsze. Do salonu przychodzimy przecież na mini relaks. Podczas masażu skóry głowy oraz włosów, aromatycznym olejkiem różanym odpłynęłam... Stylista Michał z Poznania tak świetnie poradził sobie z moimi włosami, że sama byłam mocno zaskoczona. Jak ja bym chciała tak mieć zrobione włosy na co dzień.


A tak wyglądały Nasze fryzury w efekcie końcowym :) Jeden wielki gwar panował w całym salonie. Ciepła i miła atmosfera w śród personelu. Wszystkie modeliki, klientki musiały wyglądać na bóstwo. Całość dopięta na ostatni guzik. Profesjonalizm na największym poziomie. Wrzało od emocji. Serio. Adrenalina brała górę-dosłownie. Zmęczenie już nie było tak ważne.

Najważniejszym punktem przewodnim była impreza oraz pokaz fryzur, które zaprezentowali nam Kristijan Petek oraz Marcin Georgijew z teamu Schwarzkopf Professional.Po pokazie czekał pyszny tort oraz szampan. Była również chwila dla fotoreporterów i tak oto we trzy znalazłyśmy się  na ściance Schwarzkopf'a 


Asia z bloga joanna-interestingdetails
Agnieszka z Agowepepitki

       

Tutaj możesz obejrzeć jak wyglądał cały pokaz :)


Pozdrawiam Serdecznie :)
Komentarze

instagram