Pielęgnacja paznokci z Golden Rose.



Z moimi paznokciami ostatnio bywało krucho. Dosłownie i w przenośni. Po prostu urosły do pewnej długości i nim zaczęłam się nimi cieszyć zdążyły się połamać.  Z pomocą przyszły do mnie Nowości od Golden Rose. Przedstawię Ci trio, które całkiem fajnie sobie poradziło z moimi kruchymi pazurkami.



Dzięki cząsteczkom mineralnym oraz składnikom odżywczym i nawilżającym delikatnie złuszcza i odbudowuje skórki. Preparat delikatnie złuszcza suche skórki a dzięki cząsteczkom mineralnym nadaje świeży wygląd paznokciom. Specjalna formuła zawierająca komórki macierzyste róży, słodkiego olejku migdałowego,  kompleksu tłuszczów i peptydy na bazie keratyny zapewnia wygładzenie i zdrowy wygląd skórek i paznokci.
SPOSÓB UŻYCIA
Nałożyć bezpośrednio na skórki, następnie delikatnie wmasować w celu złuszczenia. Odepchnąć skórki za pomocą patyczka. Następnie umyć dokładnie dłonie wodą z mydłem.


Konsystencja preparatu jest żelowa, lekko różowa z mikro drobinkami, które działają jak peeling. Delikatnie złuszczając suche skórki wokół paznokci. Miękki pędzelek w łatwy sposób rozprowadza preparat po skórkach. Po chwili (ok2 min) skórki są odpowiednio "zmiękczone" i gotowe do odsunięcia bądź wycięcia-jeśli je wycinasz.





Dzięki cząsteczkom czarnego diamentu zapewnia paznokciom większą twardość i wytrzymałość. Zawiera podwójną ilość mikro cząsteczek diamentu oraz składników utwardzających. Tworzy na powierzchni paznokcia twardą i błyszcząca powłokę zapewniając tym samym trwałe wzmocnienie cienkich, słabych i łamliwych paznokci. Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu paznokci oraz odpryskiwaniu lakieru już po 4 tygodniach stosowania*
* Wynik używania preparatu przez z 4 tygodnie w testach skuteczności
SPOSÓB UŻYCIA
Delikatnie wstrząsnąć przed użyciem.
Nakładać jedną warstwę jako baza na czyste i suche paznokcie i poczekać do wyschnięcia przed nałożeniem lakieru.
Regularnie nakładać dwie warstwy raz w tygodniu aby wzmocnić efekt utwardzenia.



Diamentowa siła, która działa jak cement na naszą płytkę paznokciową! Preparat nałożony na płytkę paznokcia super się mieni nadając paznokciom blasku oraz zdrowego wyglądu. Powiem szczerze, że odżywka spisuję się całkiem nieźle. Stosować ją można jako bazę nakładając jedna warstwę na płytkę paznokcia. Lakier na paznokciach utrzymuję się do 4 dni potem delikatnie się ściera.
Dla wzmocnienia efektu utwardzenia płytki paznokcia nakładam regularnie dwa razy w tygodniu dwie warstwy. Odżywka na paznokciach trzyma się ok 4 dni. Po tym czasie zmywam i nakładam dwie świeże warstwy. Jak z działaniem? Paznokcie z pewnością nabrały na mocy-są faktycznie bardziej twarde. Nie są już tak podatne na "złamania" oraz nie rozdwajają się.

Za cenę 12,90zł odżywka jest godna polecenia oraz wypróbowania. Twoje paznokcie docenią jej działanie. A Twoje dłonie zyskają zdrowy wygląd. Zadbane paznokcie to przecież wizytówka kobiet.







Dzięki bogatej zawartości składników roślinnych (wyciągu z pestek słonecznika, winogron, awokado, słodkiego olejku migdałowego) oliwy i witaminy E nadaje miękkości skórkom i zapewnia  gładkie paznokcie. Wyjątkowe połączenie olejków nawilżających i odżywczych (wyciągu z pestek słonecznika, winogron, awokado, słodkiego olejku migdałowego) oliwy z oliwek i witaminy E zapewnia regenerację paznokci i skórek. Szybko wchłaniająca się beztłuszczowa formuła chroni warstwę paznokcia oraz zapewnia miękki i gładki wygląd skórek.
SPOSÓB UŻYCIA
Nakładać kroplę na nieumalowane paznokcie i skórki wokół. Delikatnie wmasować, aby poprawić przyswajalność preparatu oraz uzyskać zdrowy wygląd skórek i paznokci.


Przyjemnie pachnąca czymś słodkim. Jest to zapach bardzo delikatny-nienachalny. Używam jej zaraz po skończonym manicurze kiedy lakier czy odżywka są już wyschnięte. Trochę inaczej niż zaleca producent.  Lekka beztłuszczowa konsystencja sprawia, że wchłania się bardzo fajnie- zwłaszcza wtedy kiedy skórki potrzebują konkretnej dawki nawilżenia.





A Ty jakich odżywek używasz? Znasz nowości od Golden Rose?   Twoje paznokcie również potrzebują dodatkowego wzmocnienia?


















Jeśli  chcesz być ze mną na bieżąco to dołącz do społeczności na Facebooku oraz Instagramie.  


Pozdrawiam Ewa :) 





EDIT: WYNIKI  Rozdawajki :)

























Czekam na Wasze dane adresowe ! Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję :) 







Komentarze

instagram