Woskowa Środa z YC #12W ostatni dzień tego roku przychodzę z ostatnim środowym-woskowym wpisem. Tym razem przybliżę Ci nieco bliżej Farmers Market z limitowanej edycji wosku Yankee Candle w kształcie słoiczka z aromatycznej linii zapachowej. Wyczuwalne aromaty: jagody, jabłka, brzoskwinie i delikatne przyprawy.Powiem Ci tak szczerze, jest to  bardzo intensywny zapach.  Połączenie owoców z korzennymi przyprawami ni jak się ma. Intensywności przypraw tłumi nuty zapachowe owoców. Zapach bardzo szybko roznosi się po całym mieszkaniu. Palony nieco dłużej w moim przypadku powoduje bóle głowy. Podejrzewam, że moc przypraw korzennych ma na to w pływ. Niestety to połączenie mnie nie przekonało do siebie... Co nie oznacza, że Tobie się nie spodoba. Jeśli się zdecydujesz na ten zapach dostaniesz go TUTAJ. Cena wosku w kształcie słoiczka to 9zł.

Woski z serii Jar Wax Melt różnią się od tradycyjnych tarteletek nowym wyglądem oraz formułą "Easy Clean", która zapewnia łatwe usuwanie wosku z kominka po 2 godzinach od zastygnięcia poprzez zwykłe "wypchnięcie" go palcami z miseczki.


Mam też dla Ciebie  KOD, który  upoważnia do 10% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty Yankee Candle. Ważny jest do końca 31.12.2014 (czyli do dziś!)  Kod to: BOWB! 

Goodies.pl ma w swojej ofercie szeroką gamę zapachową, jest w czym wybierać! Skusisz się na któryś?PS. 

Nowy Rok to nowe wyzwania, nowe podejście do blogowania.  Nowe rozdania oraz ruszy rubryka Świadomego Konsumenta. Będzie się działo! :) Hucznego Sylwestra! Co robisz w dzisiejszy wieczór?! Pozdrawiam. Komentarze

instagram