Szampon od Schwarzkopf :)
Witajcie!!
Chyba stałam się włosomaniaczką, serio ostatnio zauważyłam, że zwracam uwagę czym myję włosy, czym je odżywiam a nawet czesze :) Olejowanie to już nawyk. Od dawna wiadomo, że moje włosy polubiły szampony ziołowe - do nich mam wielki sentyment i będę często do nich wracać. Dziś jednak przedstawię Wam szampon, który używam od ponad miesiąca. I jestem nim zachwycona! Jest to nic innego jak szampon od Schwarzkopfa ;)
Schwarzkopf BC Hair Growth
Słowo od producenta :
Szampon przeciwdziałający przedwczesnej utracie włosów poprzez pobudzanie ich osłabionych cebulek.Specjalna kuracja hamująca proces wczesnego łysienia dzięki zawartości wysoko-energetycznych komponentów, przeznaczona szczególnie do włosów cienkich i delikatnych. Starannie dobrane składniki szamponu pobudzają i regenerują cebulki włosów skłonnych do wypadania, w znacznym stopniu zatrzymując efekt wypadania włosów.W celu przyspieszenia rośnięcia włosów, szampon został wzbogacony o karnitynę, taurynę, sól kwasu winowego oraz jeżówkę, znaną również jako Echinacea. Preparat delikatnie oczyszcza i znacznie zwiększa objętość włosów zapobiegając ich przerzedzaniu się. Włosy szybciej rosną, a do tego są mocne i gęste.Sposób użycia:Delikatnie rozprowadzić i wmasować szampon w mokre włosy i skórę głowy. Spłukać wodą po około dwóch minutach.Dla wzmocnienia efektu zalecamy po użyciu szamponu użycie toniku lub kuracji w ampułkach BC Hair Growth.Pojemność: 250 ml
MOJA OPINIA!!
OPAKOWANIE/KONSYSTENCJA/ZAPACH
Smukła butelka 250ml pojemności. Zamykana inaczej niż moje wcześniejsze szampony.
Szampon przepięknie pachnie. Zapach przypomina kosmetyki typowo fryzjerskie. Mało tego, ten przyjemny zapach utrzymuję się na włosach przez dłuższa chwilę. Mój mąż zawsze pyta czym tak pięknie pachnę.
Działanie-bo na tym powinnam się skupić najbardziej. Producent zapewnia zwiększony porost oraz zmniejszenie wypadania włosów. Mój odwieczny problem z gubieniem włosów uważam, za zamknięty i skończony. Dziewczyny ten szampon działa w 100%. Włosy są po nim mega puszyste, lekkie, świetnie się układają. Rozczesują nawet bez użycia odżywek czy masek. Trochę słabo radzi sobie ze zmyciem oleju, ale mam na to też sposób- po prostu więcej go aplikuję. Zdecydowanie mniej wypadają. Pokusiłabym się o twierdzenie, że w cale. Bo 3 do 5 włosów na krzyż to mało w porównaniu z garściami. Świetna kondycja włosów widoczna gołym okiem. Rosną jak szalone bo o moim ogolonym boku już dawno zapomniałam. A długość włosów mam daleko za łopatkami. Ziołowe szampony lubię i będę do nich wracała, ale żaden który do tej pory używałam nie zahamował ich wypadania do tego stopnia bym była tak zadowolona. Ten szampon wpisuję na stałe w pielęgnację włosów. Jeśli masz odwieczny problem z gubieniem włosów to musisz go mieć. Do zakupienia tutaj w bardzo promocyjnej cenie. Z 40,10 zł na 19.90 zł. Nie ma się nad czym zastanawiać. Kupisz go TUTAJ. Do tej pory NAJLEPSZY szampon jaki było mi dane używać. POLECAM z czystym Sumieniem!!
Pozdrawiam!
Przypominajka Rozdaniowa!
WYGRYWAJĄ AŻ 3 OSOBY!!