Konturówka do powiek w żelu- INGLOT

Dziś przedstawię wam eyeliner, który wg mnie jest niezastąpiony. Nie wyobrażam sobie zamienić go na żaden inny.


Konturówka do powiek w żelu INGLOT!Co mogę o nim powiedzieć? Po pierwsze mega czarny!! Jeszcze żaden wcześniej eyeliner jaki używałam nie dawał takiego efektu.  Uwielbiam ten eyeliner bo jest również wytrzymały. Nie rozmazuję się!! Spokojnie wytrzymuję nawet do 12h. Używam go już od dość dłuższego czasu i póki co nie zamienię go na żaden inny. Choć nie jest on prostu w użyciu. Wymaga odpowiedniej wprawy do jego aplikacji na powieki. Początkowo kiedy konsystencja jest nie "wyschnięta" to bardzo fajnie się go aplikuję. Po jakimś czasie jego konsystencja ulega trochę zmianie. Robi się tak jak by była zeschnięta. Ale to nie przeszkadza w aplikacji. Choć właśnie w tedy wymaga precyzyjnych ruchów przy nakładaniu. 

Takiej konsystencji jest eyeliner kiedy go kupujemy.


Tak natomiast wygląda po jakimś czasie.Czym nakładamy?? Ja używam starego już pędzelka po innym tradycyjnym eyeliner. Można dokupić również firmowy pędzelek lekko skośny. Nim również spoko się maluję, choć używamy takiego którym jest nam bardziej wygodnie. Zdjęcie Bez Lampy
Zdjęcie Z  Lampą


A tak prezentuję się na powiece :)
Zdjęcie zrobione bez lampy.
Zdjęcie zrobione z lampą.


Bardzo wytrzymał co oznacza, że ciężko go zmyć. Płyn dwufazowy do  demakijażu daję radę i usuwa w całości! 

Opakowanie, które mam posiadam już dobre ponad pół roku. Na opakowaniu znajdziemy znaczek,który mówi nam że należy używać 9mc po otworzeniu. To jest moje drugie opakowanie, ponieważ pierwsze wykończyłam w całość po ok roku. Do końca się sprawdził! 

Moim zdaniem MINUSEM jest opakowanie a dokładnie jego pojemność. Uważam, że jak było by mniejsze i o połowę tańsze to nie zdążyło by się zeschnąć. przed zużyciem! Niestety jest dość spore jak na eyeliner i cena również dość wysoka bo 31 zł.  Mimo to polecam! Próbowałam również innej firmy eyeliner mniejsze opakowanie ale cóż z tego jakość była tragiczna. 

Myślę że niebawem zrobię również post poświęcony właśnie temu innemu eyelinerowi. 


A jak Wy próbowałyście ten eyeliner?? Macie swoje zdania na jego temat? Przypadł wam do gustu? Czy wręcz przeciwnie??

Dla mnie Kosmetyk Nr. 1

ps. Można nabyć ją jeszcze w innej kolorystyce, ja używam tylko BLACK!!

Pozdrawiam!


Komentarze

instagram