Śniadanko z Akuku czyli testujemy talerzyk i kubeczek :)


Mój synek jest już na etapie tzw. "mamo ja sam" Bardzo dobrze do tego służy talerzyk ze sztućcami oraz kubeczek, które otrzymałam od firmy Akuku. 
Mój synek doskonale radzi  sobie sam :) 

Sztućce są dostosowane do wieku dziecka, co jest bardzo istotne w nauce samodzielnego jedzenia. Bardzo poręczne, mieszczące się w małej dłoni dziecka. Uchwyty są pokryte specjalnym materiałem antypoślizgowym co uniemożliwia wyślizgnięcie się z dłoni.  Wyprofilowane tak by z łatwością pokarm trafiał do buzi dziecka.Spód talerzyka również jest wyposażony w taką powłokę co sprawia, że jest bezpieczny i stabilny. 
Kolejnym plusem, jak dla mnie, są dwie komory talerzyka, można rozdzielić posiłek tak by się nie mieszał. Dziecko dokładnie wie co gdzie się znajduję. 


Od czasu kiedy jesteśmy w posiadaniu tego zestawu, korzystamy z niego codziennie nie tylko do śniadania ale i przy kolacjach.. 

                                                                                                                        Kubeczek niekapek z sylikonowym ustnikiem. 

Przyszedł do nas różowy, ale to nie przeszkadzało mojemu synkowi w jego używaniu. Od razu wiedział jak się za niego zabrać. :) 
Dzięki swojemu poręcznemu kształtowi bez problemu synek go podnosił i pił. Adaś jest już na takim etapie, że kubeczek może być bez dodatkowych uchwytów.

Kubeczek jest wykonany z najwyższych jakości surowców, bardzo wytrzymały i nietłukący. Adaś już to wypróbował i kilka razy go upuścił.
Sylikonowy ustnik jest specjalnie wyprofilowany, dzięki czemu dziecku łatwiej z niego korzystać.Co jest dla mnie jako mamy bardzo istotne w tego typu kubeczkach to to, że jest Prawdziwym NIEKAPKIEM!!! Po prostu nie kapie!!!!!                                                                   

Mój synek zaakceptował kubeczek i chętnie z niego pije :) A ja jako mama jestem pozytywnie zaskoczona jakością produktów. Polecam wszystkim mamą firmę Akuku i ich asortyment dla dzieci jak i również dla mam.


Zapraszam na stronę firmy. http://www.akuku.com.pl/
Polecamy!!!
Like on Facebook ^^

Komentarze

  1. Fajna recenzja ;) Ja również oczekuję paczki od tej firmy :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To z pewnością będziesz zadowolona z ich produktów :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram