Bądź spokojny o bezpieczeństwo swojego dziecka. Lokalizator GPS, telefon, zegarek i coś więcej...LOCON Zegarek GPS GJD.01
W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci gadżet, który jestem pewna, że pokochasz Ty i Twoje dziecko. Jesteś ciekawa? To koniecznie zapraszam do lektury. Mamy teraz takie czasy, że najlepiej to mieć oczy w około głowy. A czasami to i to może być za mało. Oczywiście są granice, których nie należy przekraczać wychowując dziecko. Zaufanie to podstawa. I tego nie można zniszczyć. Mając dorastające dziecko trzeba jednak być czujnym. Mój starszy syn chodzi już do szkoły. Od września zaczyna się pierwsza klasa. I już wcześniej miałam zamiar zainwestować w coś co pomoże nam być w stałym kontakcie. Nie koniecznie miałby to być telefon. No ok ten gadżet to nie tylko telefon-to coś więcej. Ale o tym już za moment. Jeszcze jedno słowo tytułem wstępu. Nie raz pamiętam jak będąc na plaży słyszałam komunikat, że czyjeś dziecko się zgubiło.  Takie komunikaty były dość często. Nigdy prze nigdy nie chciałabym być na miejscu tych rodziców. Chyba bym osiwiała. Serio. Właśnie w takich i innych "hipotetycznych" sytuacjach przyda się to niepozorne cudo ze zdjęcia powyżej. Oczywiście nie była bym sobą gdybym nie miała czegoś specjalnie dla Ciebie tzn dla twojej pociechy. Wszystko w swoim czasie. Najpierw zobacz czy Ci się spodoba takie rozwiazanie dla lepszego kontaktu z dzieckiem. 


bądź spokojny o bezpieczeństwo swojego dziecka


LOCON Zegarek GPS GJD.01

Wszystko w jednym małym urządzeniu. Lokalizator GPS, telefon i zegarek a nawet więcej... Zegarek możesz lokalizować w USŁUDZE GDZIE JEST DZIECKO  Usługa działa wyłącznie z kartą SIM z Orange, która jest dołączona do zestawu. Aplikacja jest dostępna zarówno dla iOS jak i androida oraz na wszystkie urządzenia. (telefon, komputer czy tablet).
JAK DZIAŁA USŁUGA?

Namierzanie karty SIM działa tylko dla usługi gdzie jest dziecko. Zegarek korzysta z GPS i BTS(wieże operatorskie) co ma wpływ na czas działania baterii. W zależności od wybranych ustawień czy ilości wybranych rozmów- tzn od 1 do 4 dni. Jeśli np. dziecko nie odbiera telefonu możesz sprawdzić gdzie aktualnie się znajduje w aplikacji na swoim telefonie. 


OD CZEGO  i JAK ZACZĄĆ?zegarek z GPS i telefon w jednym. Opinia

Szczerze powiem, że jest to świetna alternatywa dla tradycyjnego telefonu. Telefonu, którego dziecko nie zgubi podczas zabawy. Sam możesz zdecydować do kogo może zadzwonić dziecko oprócz ciebie. Do urządzenia można dodać kilka numerów telefonu. Kiedy dziecko ściągnie zegarek z reki dostaje się powiadomienie na telefon, maila oraz sms.  Zegarek wyposażony jest w specjalny przycisk S.O.S dzięki któremu dziecko może zawiadomić ciebie i innych(do których może dzwonić) o zagrożeniu. Sam przyznaj czy nie jest to świetne rozwiązanie? Mój syn jest zadowolony i ja również. Wiem dokładnie gdzie jest. Możemy do siebie zadzwonić w każdej chwili. A przede wszystkim jestem spokojna, że u niego wszystko ok. Myślę, że jest to udany wynalazek i każdy maluch będzie zachwycony z takiego sprzętu. Więc jeśli myślisz nad zakupem telefonu dla dziecka to warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem i tym zegarkiem. Zegarek jest obecnie w promocyjnej cenie i otrzymasz go w tym sklepie. 
Zapraszam Cię również na moje konto na instagramie bo tam będzie konkurs w którym będzie do wygrania jeden zegarek plus roczny dostęp do usługi Gdzie jest dziecko za DARMO. 

Komentarze

instagram