Od czego zacząć remont łazienki? Ciekawe inspiracje. Konkurs na najładniejsza #wolęDunin

Marta Sikorska – Pure B&W Octagon 100

Po wyremontowaniu pokoju chłopaków o którym pisałam TUTAJ. Przyszedł nam do głowy pomysł na remont łazienki. Odwlekaliśmy tą myśl, tak naprawdę już od dłuższego czasu na boczny tor. Wiadomo jednak, że to nie ucieknie. I ten czas nastąpi. Od czego więc zacząć remont łazienki? Tak pół żartem a pół serio to w naszym przypadku od kuchni :) Żeby jednak zacząć musimy mieć jakiś pomysł, wizję, projekt czy ciekawe inspiracje. Mała łazienka w której wydawać się może, że nic nie da rady zmienić czy wyczarować z niej coś pięknego. Nic bardziej mylnego jeśli mamy pod ręką odpowiedniego architekta wiecie takiego kogoś kto widzi inaczej niż my. Zaczęłam  szukać również już jakiś czas temu inspiracji w internecie. Potrzebuje również waszej pomocy, którą inspirację wybrać. Pomożecie? 

 Barbella Studio – Pure B&W Octagon 100konkurs wolęDunin

 BN Studio Basia Wójcik – Oak AL
Konkurs wolę dunin

Boho Studio Magda Ilmer – Pure B&W Octagon 100 
konkurs na najładniejszy projekt wolę dunin

 Projektornia Woźniak – Pure B&W Radiant 
wolę dunin konkurs


 URBAA Architektura & Wnętrza – Pure B&W strips 15
Inspiracje wolę dunin konkursWspomniałam, że remont naszej łazienki musimy zacząć od kuchni i tak rzeczywiście będzie.  Tak mi się spodobała jedna inspiracja, że już widzę tą kuchnię u siebie :) 

Ola Fredowicz – Jade 514Po prostu mam słabość do białych lakierowanych mebli a takie kuchnie uwielbiam. I jak tylko wyremontuję swoją to się pochwalę efektem końcowym. Jak możecie pomóc? Marka Dunin zorganizowała konkurs na najładniejszy, najciekawszy projekt z użyciem ich produktów. Udział w konkursie bierze 12 realizacji, powyżej możecie zobaczyć kilka z nich. Resztę zobaczysz na stronie konkursu KLIK. Ja już swój głos oddałam na tą kuchnię i jedną z inspiracji na łazienkę. Wystarczy, że w komentarzu pod wpisem zostawisz informację, który projekt podoba CI się najbardziej i napiszesz nazwę np/ "Ola Fredowicz-Jade514. To jak, który projekt wpadł CI w oko bardziej? 
Komentarze

instagram