Sokowirówka, wyciskarka czy smoothie?
Witaj. Wiosna za oknem, choć dziś w cale nie jest tak pięknie i słonecznie jak to zapowiadają w TV. Przesilenie wiosenne? Znasz to codzienne zmęczenie mimo przespanej nocy? Brak chęci do czegokolwiek? Co zrobić by ożywić samego siebie, by dać organizmowi powera, który sprawi, że nasze siły witalne odzyskają moc? Żyjemy w ciągłym biegu. Zatrzymajmy się na chwilę i spójrzmy na swoje nawyki żywieniowe. W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci trzy propozycje na świetne "energetyki", które dodają mnóstwa witamin oraz energii na cały dzień. Wcale nie będziesz musiał posiadać szeregu różnego rodzaju urządzeń. 

Sokowirówka. Sok z jabłek, marchewek. Nie musimy obierać owoców ani warzyw. Wrzucamy w całości bądź, kiedy jabłka są duże kroimy na mniejsze kawałki. Po kilku sekundach mamy świetny oraz smaczny sok! Zasmakuje wszystkim. Masz ochotę na świeżo wyciskany sok z ulubionej pomarańczy? Nie ma nic trudnego. 
Ultimate Juicer 3-w-1 poradzi sobie w kilka minut wyczarujemy świeżo wyciśnięty sok.I tak między nami powiem Ci, że świeżo wyciśnięty sok smakuje mi bardziej niż ten z sokowirówki. Nie wiem na ile jest w tym prawdy, ale gdzieś kiedyś słyszałam, że sok wyciskany ma więcej witamin niż ten który robi nam sokowirówka. W smaku faktycznie różnią się od siebie. Ale przecież z selera, jabłka czy marchwi  nie wyciśniemy soku tak jak z pomarańczy. 

A może masz ochotę na Smoothie?? Proszę bardzo. Banan, kiwi, jarmuż, mleko kokosowe bądź jogurt naturalny i pyszny, sycący koktajl zrobiony. 
Zastanawiasz się pewnie czy to wszystko można wyczarować mając w domu jedno urządzenie?! Można. Nie musimy kupować sokowirówki, wyciskarki ani blendera. Dzięki funkcjonalności Ultimate Juicer 3-w-1 oprócz koktajli, przygotujemy nim sorbety, sosy, a nawet zupy. Ultimate Juicer 3-w-1 oferuje unikalną serię końcówek, których nie posiada żadne inne urządzenie. Z tym urządzeniem łatwo zaoszczędzimy  czas (używasz tylko jednego urządzenia) i pieniądze (wystarczy kupić jeden produkt zamiast trzech). Możliwości są nieskończone. To urządzenie z pewnością okaże się niezastąpione w każdym domu, gdzie na pierwszym miejscu jest zdrowie. Takie koktajle oraz soki postawią nasz organizm na nogi. Dodadzą mnóstwa witamin oraz energii. To jak na co masz ochotę?? 

A jaki jest Twój sposób na przesilenie wiosenne?


Pozdrawiam.


Ultimate Juicer 3w1- Russell Hobbs


Komentarze

instagram