Trzy przepisy na smaczną wodę (kranową) do picia!Picie wody mineralnej w pojedynkę bywa czasem "niesmaczne" Wiesz co mam na myśli? Po prostu zamiast takiej wody sięgamy po różnego rodzaju soki czy napoje gazowane. Wiadomo jest nie od dziś, że woda to najważniejszy budulec naszego organizmu. Kolejnym równie ważnym budulcem organizmu jest MAGNEZ a jego niedobór powoduje różnego rodzaju nieprawidłowości. Jak możemy połączyć wodę(kranową) z magnezem i cieszyć się jej dobry smakiem? W dzisiejszym wpisie przedstawię Ci trzy przepisy na urozmaicenie wody.  Koniecznie zapraszam do dalszej lektury.
PRZEPIS NR.1

 Woda, mięta oraz zielony ogórek. Ogórek działa świetnie oczyszczająco nasz organizm z różnych toksyn. Smak nie każdemu może przypaść do gustu ale warto spróbować. W bardzo gorące dni dorzucić możemy kilka kostek lodu.

PRZEPIS NR. 2

Woda, cytryna i ananas. Świetne połączenie.
PRZEPIS NR 3.

Cukier kandyzowany, duża ilość mięty, cytryna bądź limonka. Z lodem smakuje jak mojhito. Dawka orzeźwienia w małej szklane. Tak szczerze to takich mieszanek możemy stworzyć nieskończenie wiele. Możesz eksperymentować do woli.  Dzisiejszy wpis jednak kryje coś jeszcze. W tytule napisałam, że woda kranowa.. Pewnie popukasz się w głowę. Jak można pić wodę kranową z dodatkiem magnezu? A właśnie, że można! Zastanawiasz się jak? Dzięki szklanemu dzbankowi filtrującemu DAFI z filtrem magnezowym.
Żyjesz w pośpiechu i stresie, brakuje Ci czasu na zdrowe posiłki oraz na odpoczynek. Dlatego warto zadbać o codzienne dostarczanie sobie odpowiedniej dawki magnezu – pierwiastka odpowiadającego za wiele procesów życiowych, łagodzącego skutki stresu i wspomagającego pamięć. Z myślą o tym marka Dafi stworzyła filtry magnezowe, które oczyszczając wodę kranową, jednocześnie wzbogacają ją o ten cenny minerał przez uwalnianie do wody jonów magnezu. Filtrowana woda jest ze mną już od bardzo dawna. Jest to niesamowita oszczędność. Kupując raz dzbanek pozbywasz się plastikowych butelek. A filtr spokojnie wystarczy na cały miesiąc filtrowania. Spokojnie nie zapomnisz o jego wymianie ponieważ czytelny wskaźnik zużycia wody poinformuję Cię o tym. To jak od dziś pijemy wodę filtrowaną?? A ty ile wody pijesz?? Masz swój ciekawy przepis na urozmaicenie wody?? Podziel się w komentarzu.


Pozdrawiam.

Komentarze

instagram