Żel ze śluzu ślimaka do twarzy i ciała :)

Dr Organic Snail Gel to głęboko nawilżający, kojący żel, który wykorzystuje niesamowite działanie kosmetyczne Helix Aspersia Muller - substancji, którą wydzielają ślimaki, aby błyskawicznie zregenerować uszkodzoną muszlę oraz tkankę skórną. W zestawieniu z aloesem oraz mieszanką bioaktywnych składników doskonale nawilża oraz koi skórę.

Laboratoryjna analiza tego niesamowitego naturalnego wyciągu pokazała, że Helix Aspersia Muller zawiera unikalną mieszankę korzystnych składników takich jak: kwas glikolowy, kolagen, elastyna, alantoina, witaminy i minerały. 

Dalsze badania oraz testy kliniczne wykazały, że wydzielina zawiera wysoki poziom naturalnie występującej alantoiny, kolagenu, elastyny oraz substancji antybakteryjnych, które mają korzystne lecznicze, wygładzające i oczyszczające działanie na ludzką skórę. Dr Organic Snail Gel, posiada właściwości hamujące starzenie się skóry, wygładza zmarszczki oraz redukuje blizny. Żel jest wolny od jakichkolwiek petrochemicznych substancji i dodatków, które pozbawiają skórę jej naturalnego nawilżenia i mogących spowodować uszkodzenia w długim okresie takie jak parabeny czy SLS. 
Cytrusowy zapach, lekka żelowa konsystencja i niesamowite działanie. Wszystkie te cechy charakteryzują  żel ze śluzu z ślimaka! Pewnie będziesz w szoku. Jak to ze ślimaka? Tak dokładnie tak! Coś niesamowitego. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak wspaniale działającym kosmetykiem, który wchłania się natychmiastowo, nawilża i ten efekt jest na prawdę długotrwały! Żel możesz stosować na twarz oraz ciało. Świetnie napina skórę jednocześnie ją nawilżając, regenerując oraz poprawia jego kondycje. 

Konsystencja żelowa. Pachnąca przyjemnie cytrusami. Żel jak na swoją małą bo 50ml pojemność jest nawet wydajny. Początkowo smarowałam nim twarz oraz całe ciało.  Doceniając jego właściwości nawilżające, napinające postanowiłam stosować tylko na twarz. Przy takiej pojemność oraz działaniu stwierdziłam, że lepiej jak moja skóra na twarzy będzie się tym żelem "rozkoszowała" i czerpała z niego wszystko to co najlepsze!

Powiem Ci szczerze, że ten żel uzależnia! Smarować się nim to sama przyjemność. Twoja skóra z pewnością doceni jego właściwości. Stosując go regularnie zauważysz poprawę w jej kondycji! Jedyna wada jaką zauważyłam, to mała pojemność. Mimo iż jest on wydajny ale gdy tak zapakować to cudo w większe opakowanie :) Cena? 99,95zł (klik)powiesz, że wysoka? Adekwatna od jakości. Polecam z czystym sumieniem! Gdybym robiła zestawienie najlepszych kosmetyków 2014r znalazł by się on na mojej liście! 

Taka ważna informacja dla tych którzy zastanawiają się jak te śluz jest pobierany od ślimaka.
Dr Organic Żel ze śluzu ślimaka jest pobierany od ślimaków hodowanych w humanitarnych, certyfikowanych, organicznych warunkach. Ślimaki nie są ograniczone ruchowo a wydzielina jest pobierana ze szklanych powierzchni, po których się poruszają. 

Czy mieliście już kontakt z tym produktem?


PS. Przypominam o trwającym jeszcze rozdaniu, w którym sama wybierasz swoje nagrody! A wygrywają 3 osoby! KLIK KLIK KLIK

Komentarze

instagram