Jestem kobietą dbam o zdrowie....

...Swojego mężczyzny!! Takim hasłem rozpoczął się II etap kampanii edukacyjnej DIAGNOSTYKI poświęconej profilaktyce zdrowotnej!!

Atrakcyjne nagrody czekają!Ostatnimi czasy bardzo dużo mówi się o wszelkiego rodzaju nowotworach! Nikt z nas nie chciałby usłyszeć od lekarza takiej diagnozy! Rak! Bardzo głośno w mediach jest również na temat raka jąder u mężczyzn! Gwiazdy z całego świata, aktorzy, piosenkarze a nawet sportowcy wspierają akcję pokazując swoje zdjęcia trzymając się za jądra. Uważam, że jest to temat na który powinien zwrócić uwagę  każdy mężczyzna. Stąd też wpis dotyczący akcji. Myślę, że to my Panie powinnyśmy wziąć w swoje rączki sprawy dotyczące zdrowia naszych Panów. Wiem wiem pewnie, że Ty jako facet, powiesz "Jestem mężczyzną – muszę być silny!" Statystyki mówią jednak, że na raka umiera 30% więcej mężczyzn niż kobiet! Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni jak ognia unikają wizyt u specjalistów i według własnego mniemania są okazem zdrowia. Wciąż jednak wielu z nich niechętnie korzysta z profilaktycznych badań. PANOWIE i PANI!! Czas na zmianę nawyków! Największa sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA rozpoczyna II etap kampanii edukacyjnej 
„Jestem kobietą dbam o siebie i o partnera”. Do końca listopada mężczyźni mogą skorzystać z 70% rabatu na pakiet badań profilaktycznych. Bo lepiej zapobiegać niż leczyć!
Siła tkwi przecież nie tylko w zdecydowaniu, odwadze i mocnych mięśniach, ale też w nienagannym zdrowiu. A z tym jak wiemy u polskich mężczyzn bywa niestety różnie… „Badania marketingowe wskazują, że to właśnie kobiety troszczą się o zdrowie całej rodziny, dbając o regularne wizyty lekarskie i badania kontrolne.- mówi Grzegorz Polus, Dyrektor ds. marketingu sieci laboratoriów DIAGNOSTYKA. Stąd pomysł na zorganizowanie akcji, w której wesprzemy i uhonorujemy atrakcyjnymi upominkami odpowiedzialne mamy, partnerki i córki”Drugi etap kampanii organizowanej przez sieć laboratoriów DIAGNOSTYKA – „Jestem kobietą i dbam o siebie i o partnera”, który rozpoczął się we wrześniu to wspaniała okazja nie tylko do poznania współczesnych możliwości diagnostyki laboratoryjnej, ale przede wszystkim szansa na zatroszczenie się o zdrowie swoich partnerów. Podczas trwania trzymiesięcznej kampanii każda z kobiet, która odpowie na krótkie pytanie - – „dlaczego dbam o swojego mężczyznę?” – otrzyma bon na pakiet badań dla swojego partnera. JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE??


Wystarczy zarejestrować się na stronie www.kobieta.diagnostyka.pl i odpowiedzieć na proste pytanie, aby uzyskać  bon zniżkowy, który można wykorzystać w jednej z ponad 400 placówek w całej Polsce! Dodatkowo Panie mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród dla dwojga. Do zdobycia – zestawy kosmetyków, weekendy zdrowotne w SPA, a także wakacje we Włoskich Alpach. Fundatorami nagród jesiennej edycji są  Balneokosmetyki – Malinowy Zdrój, Biuro Podróży Wygoda Travel, oraz Flora Pro.activ.  Kobietki jest to niepowtarzalna okazja by zatroszczyć się o naszą drugą połówkę! Choroba im wcześniej wykryta tym większe szanse na 100% wyleczenie! Przyłączcie się do akcji. Jestem kobietą dbam o zdrowie swojego mężczyzny! 
Ja biorę udział być może uda mi się wygrać wycieczkę do Włoch :) Zdrowie najbliższych jest cenniejsze niż złoto! Przyłącz się do akcji jeszcze dziś!Pozdrawiam!Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram