WYNIKI!!WITAJCIE!!

 247 komentarzy pod wpisem z rozdania Revitalash plus 121 komentarzy pod postem na blogu. Sprawdziłam dokładnie każde zgłoszenie!! Siedziałam na tym do 2 w nocy.  Niestety nie każdy okazał się fair wobec mnie. Przepraszam, ale osoby które np. pisały, że nie były obserwatorami mojego bloga przed rozdaniem... Kiedyś byli ale uciekli i wrócili... Mam dobrą pamięć jeśli chodzi o obrazki w miniaturkach... Nie brałam pod uwagę tych zgłoszeń. Znowu uciekniecie?   Nie przedłużając... ZAPRASZAM NA WYNIKI!!Podzieliłam Was na dwie grupy. Zgłoszenia Fb oraz zgłoszenia blogowe. Byli tacy którzy podwajali swoje szanse i zgłaszali się w obu miejscach.Wówczas byli i w jednej i drugiej grupie. Gotowi??scrollujemy
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Osobami którym udało się zdobyć odżywkę są...oraz 


Obie Panie proszę o swoje dane teleadresowe. Jeśli szybko je  podacie postaram się jeszcze w poniedziałek wysłać paczki dla Was. Wszystkim dziękuję za tak liczny udział w rozdaniu. Osoby, które uciekną i powrócą przy okazji kolejnego rozdania niestety nie będą brane pod uwagę. Mój blog to JAKOŚĆ a nie ILOŚĆ!!! 


Zapraszam również do udziału w trwającym jeszcze ROZDANIU.


Komentarze

 1. gratuluję ;)
  Niestety nie wszyscy są zawsze fair ;x

  OdpowiedzUsuń
 2. Aaale super!!!! Hohohohooo xD a ostatnio narzekałam, że nie mogę nic wygrac ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Było blisko buuu :( Gratuluje!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! I zazdroszczę wygranej ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. o mamusiu :3 już ślę wiadomość prywatną na facebooku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje dla wygranych :)

  Bardzo dobrze, że robisz czarną listę takich osób "odlubiających". Ja jeśli biorę udział w rozdaniu, najpierw sprawdzam blog, czy w ogóle będę na niego wracać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratki! Niech rzęski dziewczyną rosną ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram