BERRY

& Bounty...


Witajcie!

Dzisiejszy post dla odmiany poświęcony będzie modzie. Gustownie stylowo modnie oraz wygodnie! Ciekawe jesteście co to takiego?? Przedstawiam Wam bohatera dzisiejszego posta. Oto One :)Spokojnie spokojnie. Całość za chwilę...Słów kilka na temat samej firmy :)


SLOW FASHION
Znamy się od zawsze – dwa różne charaktery, dwie różne osobowości. Co nas łączy? Więzi krwi, pasja i Slow Fashion. Dla siebie i swoich najbliższych stworzyłyśmy markę Berry & Bounty, a teraz chcemy się podzielić z wami, żebyście tak jak my poczuli wygodę w ubraniach z natury. Ubraniach, które otulą Cię po ciężkim dniu a do tego kubek ulubionej herbaty..
Ubrania B&B produkowane są w godnych warunkach. Mówimy NIE współczesnemu niewolnictwu, szczególnie gdy w grę wchodzą dzieci. Nasza praca jest pasją i świadomym stylem życia co przyczynia się do przestrzegania standardów Fair Trade.

STYLOWE UBRANIA DLA KOBIET, MĘŻCZYZN I DZIECI...
Aby odróżnić nasze ubrania od klasycznych dresów, celowo wprowadziłyśmy jako znak rozpoznawczy pozorny brak wykończeń. Nadaje to luz i styl całości, co czyni je dodatkowo niepowtarzalnymi..
Dłuższe ściągacze i rękawy - z możliwością ich wywinięcia, sprawiają że ubranka rosną wraz z dzieckiem..
Nasze ubrania są bez zbędnych drobiazgów, guzików i zamków, przyjemnie przylegają do ciała, zapewniając komfort i wygodę. Wybierając odpowiedni dla siebie kolor poczujesz się jak we własnej skórze.


CERTYFIKAT OEKO-TEX
Używane przez nas materiały pochodzą od najlepszych producentów dzianin w Polsce. Certyfikat Oeko- tex – jest przyznawany produktom które są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich).
Międzynarodowy Znak Bawełny służy do oznaczenia czystej bawełny oraz wyrobów finalnych wykonanych z wysokiej jakości włókna uzyskanego z surowej bawełny
 
( Źródło http://berry-bounty.pl/about-us)
MOJA OPINIA!!


Przede wszystkim jakość materiału mówi sama za siebie. Delikatne, miękkie oraz wygodne w noszeniu spodnie dresowe. To nie takie zwyczajne dresy... to dresy na każdą okazję, sportowo-gustowo-wygodnie.  Bardzo wygodne, niekrępujące ruchów spodnie. Dobre do biegania, wypadów na miasto, trampek oraz szpilek. Powiem Was szczerze, że to są moje jedyne takie spodnie, w których mogę wyjść gdziekolwiek i się nie wstydzę faktu, że to dresy. W szafie posiadam same jeasny. Do takich dresowych podchodziłam zawsze sceptycznie. Dresy na miasto?? Niee... aż do momentu posiadania Grafitowych spodni dresowych :) Pewnie ciekawe jesteście jak się prezentują?? Aha dodam jeszcze, że po praniu materiał nie ulega zmianie. Nie rozciąga się, nie bobi. Cena może Was trochę odstraszyć, ale powiem szczerze, że WARTO!!! Jedne spodnie, które możemy wykorzystać na nie jedną okazje! 
NAJWAŻNIEJSZE  Z NAJWAŻNIEJSZYCH PRODUKT POLSKI!!!

Oto Kilka fotek jak się prezentują :)Szeroki pas, który możemy opuścić na biodra dzięki czemu będziemy miały opuszczony krok.


Dwie boczne kieszenie.


Świetne wykończenie nogawek. Zwężane :)


Tak prezentują się w całości :)I jak się podobają??

Masz ochotę poczuć się trendy?? Możesz.. Zakupić je >>TUTAJ<< Polecam również zapoznać się z innymi produktami firmy. Dla nas kobiet ale również mężczyzn oraz dzieci.  Lubię to FanPage!!

POZDRAWIAM!

Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram