Czyta Woda- Zdrowa Woda!

Witajcie :)


Dzisiejszy post będzie poświęcony wodzie. Nie takiej zwyczajnej mineralnej z butelki, ale takiej z naszego kranu. Kranówka, która każdemu z nas jest znana. Czy może być odpowiednia do picia? Otóż od jakiegoś czasu u mnie w domu Kranówka jest zdatna do picia. Pewnie zastanawiacie się jak to robię, że piję kranówkę? Mało tego nie boję się podać jej mojemu synkowi. Ha wiecie dzięki czemu?? Dzięki komu?? Przedstawiam Wam


Subtelny i Nowoczesny Dzbanek Astra 3,0 LOpływowy i delikatny kształt dzbanka wraz z wysokiej jakości technologią działania tworzą nowoczesny produkt, który w kuchni jest przydatnym wyposażeniem, ale także prawdziwą ozdobą. 


Na funkcjonalność filtra dzbankowego składa się przemyślane zaprojektowanie każdej jego części.


MOJA OPINIA!!


Dzbanek w pięknym malinowym kolorze, idealnie wpasował się w wystrój mojej kuchni. Wcześniej nie zastanawiałam się nad takim rodzajem wody. Od kiedy mam w posiadaniu powyższy dzbanek, moje zdanie zdecydowanie uległo zmianie. Codziennie przecież pijemy kawę, herbatę, gotujemy posiłki na wodzie kranowej, która nie jest zbytnio dla naszego organizmu zdrowa. Warto to zmienić i przefiltrować kranówkę by poczuć inny smak wody. Kawa, herbata, czy nawet zupa smakuje inaczej. Nie ujrzymy osadu na herbacie czy kawie.


Teraz Wam przedstawię krok po kroku w jak prosty sposób możemy mieć przefiltrowaną i pyszną wodę.

Przez wygodny w użyciu wlew, wlewamy wodę z kranu.


Uchylna klapa jest połączona ze wskaźnikiem. Gdy klapa opada pod naporem wody wskaźnik nalicza jedno napełnienie. 


Dzięki Systemowi Unimax możemy przefiltrować nawet od 150 do 200 L wody. Jest to filtr zaprojektowany z myślą dla osób które mają rodzinę, które chętnie gotują przez co częściej sięgają po wodę przefiltrowaną.

Po ok 5 min mamy pięknie zapełniony dzbanek wodą, którą możemy spokojnie spożywać. 
Kolejną zaletą dzbanka, co bardzo mnie cieszy i całą rodzinkę. To to, iż dzbanek zmieści się na drzwi w lodówce. W upalne dni to świetna sprawa. 
Ktoś powie. Woda jak Woda. 

Która jest która??

Wiecie??

Różnicy nie widać, prawda??


Dopiero po smaku można dostrzec dużą różnicę. Woda przefiltrowana smakuje jak mineralna. Można ją pić bezpośrednio z dzbanka. Czemu ja wcześniej nie posiadałam takiego dzbanka?? Sama nie wiem. Teraz wiem, że jest to coś co powinno być w każdym domu! Bo o zdrowie trzeba dbać. Od kiedy posiadam ten dzbanek, zrobiłam rozeznanie wśród znajomych i co się okazało większość posiada takie dzbanki, niestety innej firmy. Zrobiłam również małe porównanie tak sama dla siebie. Otóż doceniam mój dzbanek za coś jeszcze. Za wskaźnik, który posiada. W konkurencyjnym dzbanku zauważyłam elektroniczny wskaźnik, który polegał na wyświetlaniu  4 "kresek" jedna kreska jeden tydzień. Czyli czas jaki określał nam wskaźnik to miesiąc. Nasunęło mi się pytanie. Czy jak nie używamy dzbanka to wskaźnik nie znika? Koleżanka, mi wytłumaczyła że znika. Kiedy np. nie będzie nas tydzień w domu czy nawet dłużej to kreski będą systematycznie znikać po mimo nie używania filtra. Łatwo można zapomnieć na którym etapie był wskaźnik przed wyjazdem. W dzbanku DAFI czegoś takiego nie ma!! Jaka to zaleta! Nie używamy to licznik nie znika, ani nie nalicza napełnień. Wiemy na jakim etapie jesteśmy. Skąd wiadomo kiedy filtr wymienić? Otóż kiedy cyferki zaczną mrugać (ok 70 wlewów) filtr należy wymienić. Zależy to też od jakości/twardości wody. 


Podsumowując jeśli nie macie w domu jeszcze dzbanka filtrującego POLECAM ten model właśnie. Mój jest koloru malinowego, ale dostaniecie go w szerokiej gamie kolorystycznej. Do każdej kuchni będzie pasował. ZALETY:
  • pojemność całkowita 3 L
  • pojemność wody przefiltrowanej 1,5 L
  • specjalnie zaprojektowana pokrywa ułatwiająca napełnianie dzbanka,
  • dziobek dzbanka ułatwiający nalewanie,
  • zawsze widoczny elektroniczny lub manualny wskaźnik wymiany wkładu 
  • ergonomiczna rączka,
  • mieści się w drzwiach lodówki,
  • antypoślizgowa podkładka w podstawie dzbanka.

Podsumowując. "Woda jest źródłem smaku napojów i potraw, które przygotowujemy na jej bazie. Filtr dzbankowy DAFI poprawia walory smakowe wody kranowej, a tym samym sprawia, że to co pijesz i jesz jest w pełni smaczne..."


Mój dzbanek do zakupienia jest >>TUTAJ<< w przystępnej Cenie 65 zł. Zapraszam Was również do odwiedzenia strony internetowej >>TUTAJ<< oraz do polubienia FanPageDAFI


Pozdrawiam.

Zapraszam na moje rozdanie. To już ostatni tydzień!!!
Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram