TUTTI FRUTTI od FARMONA


Witajcie Kochane,


Wczoraj dopiero miałam niespodziankę. Niczego się nie spodziewałam a tu proszę kolejna bardzo pięknie pachnąca wygrana! Dziś poszperałam w internecie co gdzie i jak, bo początkowo nie kojarzyłam w jakim konkursie wygrałam. (być może dlatego że jestem troszkę podziębiona) no ale do rzeczy.Dzięki portalowi OFEMININ  jest ta pięknie pachnąca wygrana. Nie pamiętam pytania bo to jakiś czas temu było. W każdym bądź razie oto i moja wygrana :)

OLEJEK DO KĄPIELI WIŚNIA&PORZECZKA 
FARMONA
 TuTTi FruTTi 


Moje Kochane Pachnie tak, że aż chce się go zjeść. Niesamowity relaks i odprężenie.  A jak pięknie pachnie po nim skóra i jest mega nawilżona. Od razu go wczoraj użyłam i pierwsze wrażenie POZYTYWNE!! Na pewno na bardzo długo u mnie zagości w łazience.  Nie wiem czy już miałyście przyjemność na spotkanie z tym kosmetykiem. Jeśli nie to szukajcie go w sklepach i zakupujcie. Są jeszcze w dwóch innych zapachach. Jeżyna i Malina oraz Kiwi i Karambola. Pewnie równie pięknie pachną jak ten mój. 

Cieszę się z tej wygranej oraz niespodzianki. Bo nie miałam wcześniejszej informacji mailowej, że wygrałam. Tylko dzień wcześniej otrzymałam maila z informacją, że kurier do mnie się wybiera. LUBIE TAKIE NIESPODZIANKI!!! Zapraszam Was na stronę internetową portalu >>TUTAJ<< oraz na FunPage


Pozdrawiam!!!

       

Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram