...po pierwsze nie podjadaj ASNAX™

Dzięki współpracy z firmą Flywheel miałam okazję przetestowania "coś na ząb" 


ASNAX™ 
Suplement diety. Trochę informacji na temat Produktu jaki miałam okazję przetestować. Acelis Pharma – jest niezależną polską firmą koncentrującą się na technologicznie innowacyjnych rozwiązaniach, ideach i produktach, które mogą przyczynić się do poprawy zdrowia i jakości ludzkiego życia. Nasze produkty są tworzone z udziałem międzynarodowych, głównie francuskich ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, w oparciu o oryginalne receptury, importowane zaawansowane technologie oraz najlepsze dostępne składniki. Produkcja znajduje się całkowicie w EU, we Francji i częściowo w Polsce. W strategii wprowadzania nowych produktów na rynek zawsze uwzględniamy zarówno światowe trendy jak i lokalne potrzeby. 
Innowacyjność naszego projektu została zauważona na bardzo wczesnym etapie – firma Acelis Pharma pozyskała kapitał ze wsparcia udzielonego z Unii Europejskiej w ramach działania 3.1. Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Gummedic™ – to linia innowacyjnych suplementów diety wykorzystująca zjawisko wchłaniania substancji przez śluzówkę jamy ustnej. Zaletą tej drogi wchłaniania jest bardzo szybkie działanie w miejscu docelowym. Dodatkowo, dzięki ominięciu wątroby już małe dawki substancji czynnej są skuteczne. Technologią pozwalającą na uzyskanie tych efektów jest specjalna guma do żucia. 

Dzięki czemu ASNAX zawdzięcza swoje działanie?

ASNAX™ – jest pierwszym produktem z linii Gummedic™. Specjalna kompozycja składników, stworzona przez francuskich specjalistów, pomaga w pozbyciu się destrukcyjnego dla prawidłowej wagi nawyku podjadania.


Podjadanie.

Powszechnym błędem odchudzających się kobiet i mężczyzn jest przeświadczenie, że podstawą skuteczności wszelkich diet jest dyscyplina. Tymczasem w świetle współczesnej nauki dyscyplina w odchudzaniu, pomimo najszczerszych starań, nie wystarcza. Dlaczego..? 
Aby prawidłowo funkcjonować, mózg pobiera określone dawki energii. Niestety, z czasem różne czynniki, m.in. stres, wpływają na zaburzenia tego mechanizmu. W efekcie „żąda” on dla siebie coraz większych dawek i poszukuje źródeł pozyskiwania trochę „na skróty”. Jak najłatwiej pozyskać energię? Sięgając po przekąskę – najlepiej słodką i tłustą! Mózg zapamiętuje ten efekt i z czasem powstaje mechanizm nowej zależności, niepostrzeżenie ewoluując w szkodliwy nawyk ciągłego podjadania między posiłkami. Skończ z podjadaniem a schudniesz i utrzymasz wagę.

Jak dowodzą badania, tylko regularne, zbilansowane odżywianie ma szansę pokonać raz na zawsze otyłość i nadwagę! Gdy nachodzi nas ochota na przekąskę, która nie jest uzasadniona porą zaplanowanego wcześniej posiłku, a nasz umysł wysyła nam kategoryczne żądanie dostarczenia szybkiej dawki kalorii żucie ASNAXu sprawia, że nasz apetyt przestaje być desperacki, pozwala na świadome podjęcie decyzji o zjedzeniu zbilansowanego posiłku i tym samym chroni przed szkodliwym podjadaniem. 

Efektywność ASNAXu wynika z połączenia trzech elementów: technologii Gummedic™ dającej błyskawiczne działanie małych dawek (uwaga: wchłanianie następuje aż 8 razy szybciej niż w innych częściach przewodu pokarmowego), specjalnej kompozycji składników stworzonej przez francuskich specjalistów, oraz uderzeniu w najbardziej szkodliwy dla prawidłowej wagi nawyk – podjadanie. Efekt działania ASNAXu przypomina efekt zmiany postrzegania przez nasz mózg poziomu glukozy w krwioobiegu i wyzwala nas chwilowo od obsesyjnego myślenia o jedzeniu. 


Zastąp podjadanie niepodjadaniem, czyli…

Niestety, zwykle po okresie intensywnych diet i ćwiczeń, każdy z nas powraca do normalnego stylu życia. Jeśli w międzyczasie nie zmienimy złego nawyku podjadania na dobry nawyk regularnego spożywania posiłków, to w konsekwencji prędzej czy później staniemy twarzą w twarz z efektem jo-jo. ASNAX™ stanowi odczuwalne wsparcie w każdej z metod odchudzania, bez względu na formę (np. dieta, ćwiczenia, medytacja). Może być stosowany nie tylko u osób podejmujących kurację odchudza- jącą, ale również dbających na co dzień o utrzymanie prawidłowej wagi ciała. 
Dlaczego właśnie dzięki ASNAX™ uzyskane efekty mogą okazać się trwałe? Ponieważ produkt w odczuwalny sposób wspiera porzucenie złego i budowanie dobrego nawyku regularnego spożywania posiłków, którego utrwalenie zgodnie z podstawową wiedzą psychologiczną, trwa około 6-8 tygodni.Zalety odchudzania i kontrolowania wagi z ASNAX™:
  •  pozwala szybko zwalczyć uczucie głodu i doczekać właściwej pory posiłku
  •  z czasem eliminuje szkodliwy nawyk podjadania, które odpowiada m.in. za efekt jo-jo
  •  wspiera w tworzeniu pożytecznego nawyku regularnego spożywania posiłków – tylko regularnie jedząc, mamy docelowo szansę na utrzymanie właściwego wskaźnika BMI.
Podstawowym celem odchudzania z ASNAX™ jest odtworzenie nawyku regularnego jedzenia!


Skład: 
specjalna kompozycja składników jak chrom, ekstrakt liścia morwy białej, ekstrakt korzenia lukrecji, ekstrakt liścia zielonej herbaty.

Działanie:
zawartość trójwartościowego chromu przyczynia się do utrzymania prawidłowego stężenia glukozy we krwi. Stworzona przez francuskich ekspertów specjalna kompozycja składników dzięki postaci gumy wchłaniana jest już w ustach, w tempie aż ośmiokrotnie szybszym niż w innych częściach układu pokarmowego. Pozwala to na szybkie i efektywne zaspokojenie wilczego głodu.

Zalecane spożycie: 
dawka dzienna: 2 do 4 gum. 
W celu uzyskania pożądanych efektów żuć powoli 2 gumy przez 10-15 minut, między posiłkami – w celu zmniejszenia uczucia głodu, chęci podjadania, ograniczenia spożycia węglowodanów, zwłaszcza cukrów prostych.

Jeśli chodzi o teorie to myślę, że wyczerpującą notatkę zamieściłam. Teraz kilka słów ode mnie. Pierwsze co pomyślałam? Różowa guma do żucia, która ma spowodować zgubienie wagi? No to do dzieła. Smak idealny jak dla mnie. Bardzo delikatny. Czy się sprawdza? Uważam, że tak ponieważ w momencie kiedy chcemy coś sobie podjeść np pomiędzy posiłkami sięgamy po gumę, która zmniejsza naszą ochotę na podjadanie a co za tym idzie przybieranie na wadzę. Systematyczność w jej stosowaniu sprawdza się w 100% Waga stopniowo spada i można uzyskać upragnioną figurę bez zbędnego wysiłku. Wystarczy sięgnąć po różową gumę do żucia. Opakowanie,które otrzymałam spokojnie wystarcza do miesiąca. Poleciłam również mojemu mężowi, który ma pracę głownie siedzącą, czasem lubi podjadać. A teraz ma swoje opakowanie i zamiast sięgać po przekąski pomiędzy posiłkami, spożywa ASNAX. Jest to dobra metoda do nabycia odpowiedniej umiejętności zorganizowania swojego menu. Jemy 3 do 5 posiłków dziennie ale co pomiędzy? No właśnie, żeby nie nabrać dodatkowych kilogramów po przez podjadanie wystarczy sięgnąć po gumę do żucia ASNAX, którą przyjemnie się żuje a dodatkowo dzięki jej właściwością waga nam powoli spada. Dodatkowym atutem regularnego spożywania tego preparatu Asnax™jest nauka stałego nawyku regularnego spożywania posiłków co tak naprawdę jest istotne w prawidłowym podejściu do  odchudzania i utrzymania odpowiedniej wagi. 


JA JĄ SZCZERZE POLECAM!! 

Mała rzecz a cieszy i smakuje :)


Cena: ok. 58 zł/ 1 opakowanie - 48 gum


Polecam osobą które mają problem z podjadaniem. To coś dla was.

Firmie Flywheel bardzo dziękuję, że mogłam przetestować ASNAX™.POLECAM!!!


Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram