Ogólnopolska akcja Zdrowy Nawyk - Zdrowe Piersi!!

"Idea produktu RevitaLash Polska narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc żonie      w powrocie do zdrowia" Zdrowy Nawyk-Zdrowe Piersi są akcją prowadzoną przez firmę Plazanet RevitaLash Polska, która dzięki swojej kampanii nie tylko spełnia marzenia kobiet oferując im swoje kosmetyki, ale również porusza bardzo ważny temat, mianowicie profilaktyka raka piersi. Tematyka jest ogólnie bardzo powszechna a mimo to kobiety nie przykładają do tego uwagi. Celem akcji jest głownie uświadomienie kobietą jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Pójście do lekarza powinno kojarzyć się kobietą z potwierdzeniem przekonania, że jestem zdrowa. Jeżeli jedna okazuje się inaczej to ważna jest chęć szybkiego reagowania. 
Chorobę powinno likwidować się już w zalążku. Dlatego też istotna jest profilaktyka. Jeżeli zadamy pytanie koleżanką, znajomym czy słyszeli o takiej akcji z pewnością usłyszymy odpowiedz twierdzącą: tak. Gorze już jeśli zapytamy się czy kiedykolwiek z niej skorzystali.Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedz uzyskasz sama sobie odpowiadając. Słyszałaś o akcji ZDROWY NAWYK-ZDROWE PIERSI? Skorzystałaś??                
                                    Zapraszam na stronę :

Komentarze

  1. Niestety kobiety w naszym kraju bagatelizują regularne badanie piersi.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram