Niezastąpiony duet Dr. Duda :)

Dzięki współpracy z firma Dr Duda miałam okazję przetestować coś jak dla mnie niezwykłego.


Kosmetyki Uzdrowiskowe Dra DudyTMBył nim  Szampon Uzdrowiskowy Mineralny z Biosiarką -SPA- PETROSTEROL Emulsjożel-Odżywka do skóry głowy i pielęgnacji włosów. Zanim przejdę do przedstawienia wam szczegółowo moich kosmetyków to słów kilka o firmie oraz o jego założycielu! Doktor Roman Duda  >>KLIK<<  

Który jako PIERWSZY w Polsce opracował recepturę kosmetyków opartych na bazie wody siarczkowej nadając im nazwę „kosmetyków uzdrowiskowych dra Dudy". Wszystkie receptury kosmetyków wytwarzanych przez P.P.H.U "BIO-GALEN" s.c. i P. F. "BUSKOFARM" sp. z o. o. są oryginalnymi opracowaniami doktora Dudy powstałymi w jego laboratorium i znane są pod marką " Kosmetyki Uzdrowiskowe Dra Dudy". pod tą nazwą kryje się oryginalny produkt z "duszą"

Niezastąpiony Duet Dr. Duda tak pozwoliłam sobie zatytułować ten post!Odżywka bo to od niej zacząć powinnam.

PETROSTEROL Emulsjożel.

Przeciwłojotokowa, przeciwłupieżowa, wzmacniająca cebulki włosowe.

Jest to kosmetyk, w którym zastosowano bardzo oryginalną kompozycję substancji aktywnych biologicznie oddziaływujących na skórę głowy oraz włosy. Bardzo dokładnie oczyszcza z zanieczyszczeń. Przywraca prawidłową pracę wydzielania łoju. Hamuje złuszczanie się skóry owłosionej. Zmniejsza zaczerwienienia oraz świąd.  Działa na układ krążenia w naczyniach włosowych w  systemie brodawkowo-cebulowym skóry głowy, gdzie dokonuję się wzrost włosów oraz ich wzmocnienie. Nawilża skórę i włosy. Zapobiega elektryzowaniu.

Składniki:
woda destylowana, nafta kosmetyczna, olejek rycynowy, cholesterol, nipagna M, olejek tymiankowy, rozmarynowy.

Po zastosowaniu odżywki Petrosterol i dokładnym spłukaniu ciepłą wodą zaleca się myć głowę  Szamponem Uzdrowiskowym. Odżywkę nakładamy na zwilżone włosy i pozostawiamy na 30-60min.

Konsystencja biała, delikatnie kremowa. Przyjemny zapach. Bardzo łatwo się rozprowadza na powierzchni włosa. Dobrze się spłukuję.
Moje spostrzeżenia:

Włosy są delikatne, miękkie w dotyku, nie elektryzują się, łatwe w rozczesywaniu.

   Moja Ocena

10/10Szampon Uzdrowiskowy, który dla mnie okazał się trafiony w 100%. Przede wszystkim naturalne składniki bez żadnej chemii. Jego receptura oparta jest na Bazie Wody Mineralnej Siarczkowo-Siarkowodorowej Słonej ze źródła "ZUZANNA" UZG Las Winiarski k. Buska-Zdroju. Systematyczność w stosowaniu szamponu wzmacnia i odżywia cebulki włosowe, poprawia ukrwienie skóry głowy, działa przeciwłojotokowo oraz przeciwłupieżowo.


Substancje Biologicznie czynne :

woda mineralna siarczkowo-siarkowodorowa słona, solanka jodkowo-bromkowo-wapniowo-magnezowa, olejki eteryczne.
Konsystencja szamponu jest delikatnie żelowa, przezroczysta. Nie za gęsta i nie za rzadka.


Moje spostrzeżenia:

Zapach jest dość specyficzny ale nie drażniący. Od razu czuć, że jest to szampon siarkowy. Mi ten zapach nie przeszkadza. Ładnie się pieni. Mam długie włosy i w moim przypadku czynność mycia musiała być powtórzona. Włosy po wyschnięciu są MEGA Puszyste -dla mnie to wielki Plus tego produktu! 
Moja Ocena
10/10
Oba kosmetyki pięknie ze sobą współgrają dlatego POLECAM stosowanie ich w Duecie!!Z zawodu jestem kosmetyczką,  bardzo cenie sobie naturalne kosmetyki!! Te są dla mnie idealne. Z pewnością na długo zamieszkają w mojej łazience.  Z czystym sercem POLECAM!Zapraszam również do zapoznania się z innymi kosmetykami firmy >>TUTAJ<< oraz na FunPage

Pozdrawiam.Like on Facebook ^^

Komentarze

  1. Nie znam jeszcze specyfików ani firmy, ale oceny bardzo wysokie, więc jak będę miała możliwość to wypróbuję:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsze słyszę. Skład całkiem naturalny :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram