Karmisz piersią? testuj z nami Laktator Philips Avent Natural.

Pod takim hasłem odbył się konkurs który był organizowany na stornie http://mamdziecko.interia.pl  W którym trzeba było dokończyć zdanie: "kiedy karmie swoje dziecko piersią...." Najlepsze uzasadnienia otrzymały Laktatory Philips Avent Natural do testów. Pomyślałam, że skoro karmię już ponad 14mc to się zgłoszę. I tak też zrobiłam. W uzasadnieniu napisałam kilka zdań i wysłałam formularz. Po jakimś dłuższym czasie, w sumie to zapomniałam już o tym że brałam w tym konkursie udział. Dostałam maila w który pogratulowano mi wygranej.

cytat maila :


Witamy serdecznie,


Na samym wstępie pragniemy poinformować, że w związku z bardzo przekonującym uzasadnieniem, które od Pani otrzymaliśmy, została Pani zakwalifikowana do testowania jednego ze 100 laktatorów Philips Avent Natural. Serdecznie gratulujemy!


Nadal nie dowierzałam aż do dziś. Rano do mych drzwi zapukał kurier i przyniósł mi ładnie zapakowaną paczuszkę :)







A w niej oto i on :)







PIĘKNY I STYLOWY W NOWEJ WERSJI!!! 


PIERWSZA PRÓBA JUŻ ZA MNĄ! Bez porównania z wcześniejszą wersją!!! Jestem mega zadowolona. Z takim Laktatorem Karmienie to sama przyjemność!!




Oto link do strony gdzie są ogłoszone wyniki.


>>TUTAJ<<<  Jestem pod nr.70 :) 



Pozdrawiam 






Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli już tu jesteś to zostaw po sobie ślad. Ja nie owijam w bawełnę -Ty również pisz szczerze to co myślisz, uważaj jednak na słowa i nie obrażaj innych. Szanujmy się wzajemnie :)
Spodobało Ci się- zostań na dłużej i zaobserwuj.

Moderowanie komentarzy włączone.

instagram